7. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT |  09.10.2021 ob 11.00

Aluminij

0 : 2

Drava Ptuj


Sodniki: Zupanič Nik (glavni sodnik), Kamenšek Zdenko (1. pomoč), Križman Simon (2. pomoč)
Delegat: Rižnar Stanislav
Št. gledalcev: 1
Aluminij
31 Aleksej List V
4 Leander Mark Zelenko
5 Anej Lenart
7 Staš Kraner
8 Anej Veber
10 Mitja Kotnik K
14 Jaka Nejc Gobec
16 Nikolas Tomasović
18 Lan Drevenšek
19 Blaž Pišek
52 Maričić Jaša


Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
2 Anej Skrbiš
9 Nik Gajšek
13 Nikola Duvnjak
17 Anej Vodan
23 Gal Pleteršek
30 Marcel Turk

Drava Ptuj
12 David Kramberger V
4 Žiga Kosar
6 Martin Marinkovič Borovnik
9 Gal Kosar
10 Lukas Čeh K
13 Enej Kramberger
14 Lan Arnuš
15 Luka Brumen
16 Vid Huber
19 Anej Repič
20 Kiar Vertič


Rezervni igralci
1 Taj Vajs V
5 Anže Horvat
8 Nino Hebar Kosi
11 Domen Arnuš
17 Aljaž Ficjan

Trener
Marko Nešić

Trener
Aleš Jurčec

Sodnik
Nik Zupanič

Zadetki
Gal Kosar 0 : 1 13'
Kiar Vertič 0 : 2 22'

Dogodki
Blaž Pišek 42'
Gal Kosar 44'
Menjava Gajšek /  Kraner 50'
Menjava Skrbiš /  Veber 50'
Menjava Ficjan /  Repič 50'
Lukas Čeh 51'
Menjava Turk /  Gobec 57'
Menjava Hebar Kosi /  Vertič 63'
Enej Kramberger 63'
Menjava Horvat /  Brumen 68'
Leander Mark Zelenko 68'

7. krog
Maribor 8 : 0 Veržej
Dravograd 3 : 2 Aluvar Beltinci
Krško Šentjernej 2 : 2 Kety Emmi Bistrica
Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 3 Rogaška - Rogatec
Aluminij 0 : 2 Drava Ptuj
Rudar Velenje 2 : 0 Mura
Nafta 1903 0 : 3 Celje
Šampion 0 : 1 Fortis Jarenina

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA