6. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  02.10.2021 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

2 : 1

Nafta 1903


Sodniki: Prelog Blaž (glavni sodnik), Križman Simon (1. pomoč), Erker Andrej (2. pomoč)
Delegat: Pišek Slavko
Št. gledalcev: 40
Kety Emmi Bistrica
1 Vito Fartek V
2 Marcel Landeker
8 Enej Šoštaršič
10 Peter Rahle
16 Filip Vodovnik K
17 Urban Šela
18 Robin Urban Urlep
20 Marsel Čoh
23 Jonathan Tobias Rec
77 Gašper Rečnik
99 Žiga Nipič


Rezervni igralci
12 Ruj Rožman V
4 Nik Zupančič
11 Nik Hribernik
21 Mark Kneževič
22 Kimi Adamič
29 Jaka Iršič
91 Maj Jelenko

Nafta 1903
1 Tim Herženjak V
2 Maj Rusjan
3 Lan Gjuran
4 Adem Horvat
7 Viktor Becze
8 Arianit Kadrija
9 Bruno Vlah K
10 Mario Novak
14 Domen Pamič
17 Matic Kager
19 Fabian Novak


Rezervni igralci
12 Jure Ajhmajer V
5 Adam Somi
6 Alen Kepe
15 Maks Vršič
16 Edvin Torhač
18 Neo Vida
22 Nino Hertl

Trener
Andraž Mlakar

Trener
Matej Nemec

Sodnik
Blaž Prelog

Zadetki
Neo Vida 0 : 1 41'
Žiga Nipič 1 : 1 44'
Robin Urban Urlep 2 : 1 49'

Dogodki
Viktor Becze 28'
Menjava Vida /  Kadrija 36'
Maj Rusjan 39'
Menjava Vršič /  Becze 41'
Neo Vida 43'
Menjava Adamič /  Šela 47'
Neo Vida 53'
Menjava Hribernik /  Nipič 56'
Adem Horvat 63'
Menjava Jelenko /  Vodovnik 65'
Menjava Hertl /  Vlah 65'
Menjava Iršič /  Urlep 68'
Lan Gjuran 68'
Gašper Rečnik 69'

6. krog
Drava Ptuj 2 : 1 Rudar Velenje
Mura 5 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Rogaška - Rogatec 3 : 0 Krško Šentjernej
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Nafta 1903
Celje 2 : 1 Šampion
Fortis Jarenina 5 : 0 Dravograd
Aluvar Beltinci 0 : 12 Maribor
Veržej 1 : 3 Aluminij

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA