3. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - pom. igr. - UT |  08.09.2021 ob 17.00

Aluvar Beltinci

0 : 7

Celje


Sodniki: Kapun Matej (glavni sodnik), Filipič Rene (1. pomoč), Kranjc Andrej (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 50
Aluvar Beltinci
1 Mark Kegelj V
2 Amadej Filipčič
4 Blaž Kovač
6 Anže Kolmanko K
8 Samo Bauer
9 Jan Kovačič
10 Anej Kerman
11 Staš Bračko
17 Maj Balažic
21 Nejc Bencak
22 Miha Matjašec


Rezervni igralci
12 Ajdin Dulić V
5 Tomaž Šijanec
7 Val Mandžuka
13 Milan Hajdinjak
14 Alen Šnurer
15 Matic Husar
19 Anej Koroša

Celje
1 Tilen Golič V
4 Amas Omić
5 Žan Luka Žužek K
6 Svit Tajnšek
7 Dejan Suhovršnik
8 Stijan Gobec
9 Anej Dorić
10 Jaka Jensterle
11 Sotošek Nik
14 Matic Hlade
18 Matija Vrečko


Rezervni igralci
12 Luka Grlić V
2 Anej Kolčan
3 Lukas Veber
15 Tit Vezovišek
20 Luka Adrinek

Trener
Blaž Krauthaker

Trener
Darko Bojović

Sodnik
Matej Kapun

Zadetki
Dejan Suhovršnik 0 : 1 21'
Anej Dorić 0 : 2 26'
Dejan Suhovršnik 0 : 3 30'
Jaka Jensterle 0 : 4 35'
Jaka Jensterle 0 : 5 40'
Matic Hlade 0 : 6 46'
Dejan Suhovršnik 0 : 7 47'

Dogodki
Menjava Mandžuka /  Kerman 18'
Menjava Husar /  Balažic 36'
Menjava Kolčan /  Vrečko 45'
Menjava Adrinek /  Tajnšek 45'
Menjava Veber /  Omić 45'
Menjava Vezovišek /  Jensterle 45'
Menjava Grlić /  Golič 45'
Menjava Šijanec /  Kovač 45'
Menjava Šnurer /  Bauer 45'
Menjava Koroša  /  Kolmanko 47'

3. krog
Aluvar Beltinci 0 : 7 Celje
Maribor 13 : 0 Kety Emmi Bistrica
Dravograd 1 : 3 Rogaška - Rogatec
Krško Šentjernej 0 : 5 Aluminij
Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 4 Rudar Velenje
Šampion 1 : 0 Mura
Nafta 1903 0 : 6 Drava Ptuj
Fortis Jarenina 0 : 5 Veržej

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA