2. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica |  04.09.2021 ob 16.30

Kety Emmi Bistrica

1 : 0

Aluvar Beltinci


Sodniki: Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik), Jakopina Peter (1. pomoč), Erker Andrej (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev: 70
Kety Emmi Bistrica
1 Vito Fartek V
2 Marcel Landeker
10 Peter Rahle
16 Filip Vodovnik K
17 Urban Šela
18 Robin Urban Urlep
20 Marsel Čoh
22 Kimi Adamič
23 Jonathan Tobias Rec
77 Gašper Rečnik
99 Žiga Nipič


Rezervni igralci
12 Ruj Rožman V
4 Nik Zupančič
5 Teo Šteinfelser
8 Enej Šoštaršič
11 Nik Hribernik
19 Lin Blatnik
91 Maj Jelenko

Aluvar Beltinci
12 Ajdin Dulić V
2 Amadej Filipčič
4 Blaž Kovač
6 Anže Kolmanko K
8 Samo Bauer
9 Jan Kovačič
10 Maks Horvat
11 Staš Bračko
17 Maj Balažic
21 Nejc Bencak
22 Miha Matjašec


Rezervni igralci
1 Mark Kegelj V
5 Anej Kerman
7 Val Mandžuka
13 Milan Hajdinjak
14 Alen Šnurer
15 Matic Husar
19 Anej Koroša

Trener
Andraž Mlakar

Trener
Blaž Krauthaker

Sodnik
Majcen Niko Vuletić

Zadetki
Marcel Landeker 1 : 0 48'

Dogodki
Jonathan Tobias Rec 23'
Menjava Jelenko /  Šela 36'
Menjava Šoštaršič /  Nipič 36'
Menjava Kerman /  Filipčič 36'
Menjava Koroša  /  Kolmanko 51'
Samo Bauer 54'
Enej Šoštaršič 56'
Menjava Husar /  Bauer 58'
Menjava Hribernik /  Urlep 63'
Menjava Mandžuka /  Balažic 65'
Menjava Blatnik /  Rečnik 70'
Menjava Šnurer /  Horvat 70'

2. krog
Aluminij 1 : 0 Nafta 1903
Drava Ptuj 11 : 1 Šampion
Mura 3 : 0 Dravograd
Rogaška - Rogatec 0 : 2 Maribor
Veržej 2 : 3 Fužinar SIJ Ravne systems
Celje 4 : 0 Fortis Jarenina
Rudar Velenje 0 : 2 Krško Šentjernej
Kety Emmi Bistrica 1 : 0 Aluvar Beltinci

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA