1. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  14.10.2021 ob 15.30

Maribor

1 : 0

Mura


Sodniki: Ivanovič Uroš (glavni sodnik), Pečarič Luka (1. pomoč), Stojkovič Marko (2. pomoč)
Delegat: Perko Robert
Št. gledalcev: 60
Maribor
1 Tai Žnuderl V
3 Alin Kumer
4 Miha Schaubach
5 Nik Bek K
6 Jan Jurgec
8 Niko Osterc
10 Žan Petrovič
17 Alban Veselaj
19 Luka Vodušek
20 Mai Kolbl
22 Matic Ferk


Rezervni igralci
12 Nejc Antonič V
7 Val Bislimaj
11 Patrik Roze
13 Izidor Horvat
14 Jure Boršič
18 Tjaš Zec
21 Veno Špička

Mura
44 Maj Dervarič V
5 Nik Ficko Györek
8 Marko Jerebic
10 Lucas Vočanec
11 Anej Kerec
14 Nejc Vöröš
17 Anže Rakovec
19 Jaka Žerjav
20 Samo Sečkar
21 Miha Žekš K
22 Anej Mihajlović


Rezervni igralci
1 Maj Škrbič V
3 Tjan Kuzma
4 Blaž Sintič
7 Anej Kotorčević
9 Vid Vučko
15 Bor Vogrin
16 Luka Horvat

Trener
Bojan Flis

Trener
Dominik Kovačič

Sodnik
Uroš Ivanovič

Zadetki
Žan Petrovič 1 : 0 14'

Dogodki
Nik Bek 41'
Menjava Roze /  Vodušek 46'
Menjava Vučko /  Vočanec 46'
Menjava Zec /  Veselaj 53'
Menjava Kuzma /  Rakovec 53'
Nejc Vöröš 59'
Menjava Boršič /  Petrovič 60'
Menjava Vogrin /  Kerec 61'
Menjava Špička /  Ferk 68'
Jan Jurgec 70'

1. krog
Celje 6 : 0 Veržej
Dravograd 0 : 4 Drava Ptuj
Fortis Jarenina 0 : 4 Kety Emmi Bistrica
Aluvar Beltinci 3 : 5 Rogaška - Rogatec
Nafta 1903 1 : 4 Rudar Velenje
Šampion 1 : 6 Aluminij
Krško Šentjernej 1 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Maribor 1 : 0 Mura

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA