18. krog |   | 

Tinex Šenčur

  :  

Adria


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 3 : 0 Zagorje
N
Fama Vipava 3 : 3 Tinex Šenčur
N
Tinex Šenčur 0 : 0 Elta Izola
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Tinex Šenčur
P
Tinex Šenčur 1 : 2 Arol Škofja Loka
Adria
Z
Adria 1 : 0 Svoboda Ljubljana
N
Sava Kranj 1 : 1 Adria
Z
Adria 2 : 1 Šobec Lesce
P
Postojna 2 : 0 Adria
N
Adria 1 : 1 Fama Vipava


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 8 7 0 1 17
ND Adria 8 1 0 7 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 4 4 0 0 11
ND Adria 4 0 0 4 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 4 3 0 1 6
ND Adria 4 1 0 3 3



Vse medsebojne tekme

20/21  5.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 12.09.2020, ob 16.00  Adria - Tinex Šenčur 0:3  (0:2) 
19/20  7.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 27.09.2019, ob 19.00  Tinex Šenčur - Adria 1:0  (1:0) 
08/09  19.krog  MIREN, PRI ŠTANTU, 11.04.2009, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
08/09  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 11.09.2008, ob 19.00  - 3:1  (1:1) 
07/08  24.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 16.05.2008, ob 19.00  - 4:2  (1:1) 
07/08  11.krog  Miren, Miren, 20.10.2007, ob 15.00  - 1:2  (0:0) 
04/05  14.krog  Senčur, 18.03.2005, ob 19,00  - 3:0  (2:0) 
04/05  1.krog  Miren pri Gorici, 15.08.2004, ob 17,00  - 2:0  (1:0) 

18. krog
Tinex Šenčur  :  Adria
Ilirija 1911  :  TKK Tolmin
Žiri  :  Brinje Grosuplje
Zagorje  :  Fama Vipava
Elta Izola  :  Postojna
Arol Škofja Loka  :  Šobec Lesce
Svoboda Ljubljana  :  Sava Kranj

LESTVICA
1 Ilirija 1911 12 34
2 Elta Izola 12 26
3 Brinje Grosuplje 12 23
4 Postojna 12 22
5 Tinex Šenčur 12 21
6 Svoboda Ljubljana 12 21
7 Fama Vipava 12 19
8 TKK Tolmin 12 17
9 Adria 12 16
10 Sava Kranj 12 14
11 Arol Škofja Loka 12 11
12 Šobec Lesce 12 6
13 Žiri 12 5
14 Zagorje 12 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 10
3. Ladislav Stanko 9
Jaka Štromajer 9
Dejan Djermanović 9
6. Lan Piskule 7
7. Al Mahič 6
Tomaž Rodica 6
Samo Kokalj 6
Tilen Leban 6
Romario Cekaj 6
12. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Armin Pašić 5
Matej Žižmond 5
16. Nik Masten 4
Matic Povh 4
Ervin Jogić 4
Tine Kravanja 4
Kevin Tomšič 4

DELI NA