21. krog |   | 

Koper

  :  

Maribor


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
N
Koper 0 : 0 Triglav Kranj
P
Mura 1 : 0 Koper
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
P
Maribor 5 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Maribor
Z
Aluminij 1 : 3 Maribor
Z
Maribor 2 : 1 Domžale
P
Bravo Mastercard 1 : 0 Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Koper
P
Mura 2 : 1 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 39 12 11 16 62
Maribor 39 16 11 12 84
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 19 7 6 6 32
Maribor 19 6 6 7 33
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 20 5 5 10 30
Maribor 20 10 5 5 51



Vse medsebojne tekme

20/21  8.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 03.10.2020, ob 15.30  Maribor - Koper 5:1  (4:1) 
19/20  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.02.2020, ob 17.00  Koper - Maribor 2:2  (1:1) 
19/20  1.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 18.08.2019, ob 17.00  Maribor - Koper 2:2  (2:0) 
17/18  25.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 20.05.2018, ob 17.30  Maribor - Koper 7:0  (1:0) 
17/18  12.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 27.10.2017, ob 15.00  Koper - Maribor 1:3  (0:2) 
16/17  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 07.05.2017, ob 17.00  Maribor - Koper 2:2  (0:2) 
16/17  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.10.2016, ob 17.30  Koper - Maribor 3:1  (0:1) 
15/16  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika- naravna trava, 07.05.2016, ob 17.00  - 0:3  (0:1) 
15/16  12.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 24.10.2015, ob 15.00  - 3:4  (2:3) 
14/15  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.04.2015, ob 14.00  - 1:3  (0:3) 
14/15  8.krog  Koper, ŠRC Bonifka - umetna trava, 29.11.2014, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
13/14  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 19.04.2014, ob 16.00  - 1:3  (0:1) 
13/14  9.krog  Maribor, Športni park Tabor, 02.10.2013, ob 16.00  - 4:0  (2:0) 
12/13  19.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 01.04.2013, ob 15.00  - 5:2  (4:2) 
12/13  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 20.00  - 3:1  (1:0) 
11/12  24.krog  Maribor, Ljudski vrt - UMETNA TRAVA, 14.04.2012, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  9.krog  Koper, Šrc Bonifika, umetna trava, 08.10.2011, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
10/11  20.krog  Koper, Šrc Bonifika, 20.03.2011, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
10/11  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.09.2010, ob 17.00  - 2:2  (1:2) 
09/10  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 07.03.2010, ob 14.00  - 1:2  (1:0) 
09/10  3.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.08.2009, ob 19.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  28.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.05.2009, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
08/09  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.11.2008, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
07/08  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 10.11.2007, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
07/08  1.krog  Maribor - pomožno igrišče, Maribor - pomožno igrišče, 04.08.2007, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
06/07  14.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 12.11.2006, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  1.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 05.08.2006, ob 18.00  - 1:4  (0:1) 
05/06  17.krog  Maribor - umetna trava, 19.03.2006, ob 15.00  - 4:2  (0:1) 
05/06  4.krog  Koper - umetna trava, 21.08.2005, ob 16.00  - 2:4  (2:3) 
04/05  19.krog  Maribor, 09.04.2005, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
04/05  6.krog  Koper-Igrišče z umetno travo, ŠRC Bonifika, 04.09.2004, ob 16.30  - 4:1  (0:1) 
03/04  23.krog  Maribor, 22.05.2004, ob 16.30  - 2:2  (1:1) 
03/04  10.krog  Koper, 12.10.2003, ob 15.30  - 2:2  (1:1) 
02/03  18.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2003, ob 13:00  - 2:1  (0:0) 
02/03  5.krog  Koper, 08.09.2002, ob 17.00  - 2:2  (1:1) 
01/02  26.krog  Maribor, 26.05.2002, ob 17.00  - 3:0  (2:0) 
01/02  13.krog  Koper, 31.10.2001, ob 14.00  - 2:2  (1:2) 
00/01  24.krog  Maribor, 13.05.2001, ob 13.00  - 4:4  (1:1) 
00/01  11.krog  Koper, 14.10.2000, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 

21. krog
Drava Ptuj  :  Triglav Kranj
Brinje Grosuplje  :  Ilirija Extra-Lux
Aluminij  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Olimpija Ljubljana
Koper  :  Maribor
Mura  :  A2S Celje
Gorica  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 11 26
2 Maribor 11 24
3 Olimpija Ljubljana 11 22
4 Kalcer Radomlje 11 21
5 Triglav Kranj 11 16
6 Ilirija Extra-Lux 11 16
7 Mura 11 16
8 Koper 11 14
9 A2S Celje 11 14
10 Brinje Grosuplje 11 13
11 Aluminij 11 12
12 Bravo Mastercard 11 11
13 Drava Ptuj 11 8
14 Gorica 11 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 6
Gašper Černe 6
4. Alen Čaušević 5
Nick Perc 5
Emir Saitoski 5
Nik Fortuna 5
Nikola Jovićević 5
9. Kristian Resanovič Kvas 4
Damis Šabić 4
Vito Štrakl 4
Nik Erhatič 4
Luka Vuković 4
Nejc Medved 4
Maj Šolaja 4
Žan Bracovič 4
Nejc Ajhmajer 4
Marko Brest 4
Ognjen Bakić 4
Tom Kljun 4

DELI NA