20. krog |   | 

Ilirija Extra-Lux

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Aluminij 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Aluminij
P
Aluminij 1 : 3 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 8 2 1 5 9
Aluminij 8 5 1 2 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 0 1 3 4
Aluminij 4 3 1 0 8
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 2 0 2 5
Aluminij 4 2 0 2 6



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 24.03.2021, ob 15.00  Aluminij - Ilirija Extra-Lux 0:2  (0:2) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.09.2019, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Aluminij 1:1  (0:0) 
18/19  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.11.2018, ob 14.00  Aluminij - Ilirija Extra-Lux 3:1  (0:0) 
18/19  1.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.08.2018, ob 17.30  Ilirija Extra-Lux - Aluminij 1:3  (0:1) 
14/15  30.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.05.2015, ob 17.30  - 2:0  (1:0) 
14/15  15.krog  Ljubljana-Šiška, ŠP Ilirija, 02.11.2014, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
13/14  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.03.2014, ob 13.00  - 1:2  (1:1) 
13/14  6.krog  Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija - naravna, 07.09.2013, ob 17.00  - 1:2  (0:0) 

20. krog
Triglav Kranj  :  A2S Celje
Maribor  :  Mura
Olimpija Ljubljana  :  Koper
Gorica  :  Bravo Mastercard
Kalcer Radomlje  :  Domžale
Ilirija Extra-Lux  :  Aluminij
Drava Ptuj  :  Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Domžale 11 26
2 Maribor 11 24
3 Olimpija Ljubljana 11 22
4 Kalcer Radomlje 11 21
5 Triglav Kranj 11 16
6 Ilirija Extra-Lux 11 16
7 Mura 11 16
8 Koper 11 14
9 A2S Celje 11 14
10 Brinje Grosuplje 11 13
11 Aluminij 11 12
12 Bravo Mastercard 11 11
13 Drava Ptuj 11 8
14 Gorica 11 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 6
Gašper Černe 6
4. Alen Čaušević 5
Nick Perc 5
Emir Saitoski 5
Nik Fortuna 5
Nikola Jovićević 5
9. Kristian Resanovič Kvas 4
Damis Šabić 4
Vito Štrakl 4
Nik Erhatič 4
Luka Vuković 4
Nejc Medved 4
Maj Šolaja 4
Žan Bracovič 4
Nejc Ajhmajer 4
Marko Brest 4
Ognjen Bakić 4
Tom Kljun 4

DELI NA