20. krog |   | 

Triglav Kranj

  :  

A2S Celje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Triglav Kranj
N
Koper 0 : 0 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Mura 0 : 3 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 3 : 1 Drava Ptuj
P
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
A2S Celje
P
Domžale 4 : 0 A2S Celje
Z
A2S Celje 4 : 1 Bravo Mastercard
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 1 Mura
Z
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 40 12 9 19 75
Celje 40 19 9 12 66
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 19 6 4 9 35
Celje 19 9 4 6 25
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 21 6 5 10 40
Celje 21 10 5 6 41



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 26.09.2020, ob 16.00  A2S Celje - Triglav Kranj 4:2  (3:1) 
19/20  6.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 21.09.2019, ob 16.00  VOC Celje - Triglav Kranj 2:2  (1:1) 
18/19  15.krog  Celje, Arena Z'dežele, 17.11.2018, ob 14.00  VOC Celje - Triglav Kranj 3:2  (1:1) 
18/19  2.krog  Kranj, Športni center Kranj, 18.08.2018, ob 13.00  Triglav Kranj - VOC Celje 1:1  (0:1) 
17/18  26.krog  Celje, Arena Z'dežele, 27.05.2018, ob 13.00  VOC Celje - Triglav Kranj 2:1  (1:0) 
17/18  13.krog  Kranj, Športni center Kranj, 05.11.2017, ob 14.00  Triglav Kranj - VOC Celje 0:1  (0:0) 
16/17  24.krog  Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 13.05.2017, ob 15.00  NOGA Triglav - VOC Celje 6:0  (4:0) 
16/17  11.krog  Celje, Olimp, 16.11.2016, ob 14.00  VOC Celje - NOGA Triglav 0:7  (0:1) 
15/16  24.krog  Kranj, ŠC Kranj - glavno igrišče, 17.04.2016, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
15/16  9.krog  Celje, Arena Petrol, 04.10.2015, ob 11.00  - 3:1  (2:1) 
14/15  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 14.03.2015, ob 15.00  - 3:1  (1:0) 
14/15  4.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 20.08.2014, ob 17.30  - 1:2  (1:1) 
13/14  17.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 26.11.2013, ob 15.00  - 3:2  (2:0) 
13/14  2.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.08.2013, ob 20.00  - 1:6  (0:2) 
12/13  21.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.04.2013, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  6.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 19.09.2012, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
11/12  27.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.06.2012, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 
11/12  12.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 29.10.2011, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 22.05.2011, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
10/11  11.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 23.10.2010, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
09/10  28.krog  Celje, Olimp, 22.05.2010, ob 16.30  - 1:2  (1:1) 
09/10  13.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.11.2009, ob 14.00  - 1:2  (0:0) 
08/09  28.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 16.05.2009, ob 16.30  - 1:2  (0:0) 
08/09  13.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 08.11.2008, ob 14.00  - 4:2  (2:1) 
07/08  16.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 24.11.2007, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
07/08  3.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 18.08.2007, ob 20.00  - 6:2  (1:2) 
06/07  16.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 25.11.2006, ob 14.00  - 3:3  (2:1) 
06/07  3.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 19.08.2006, ob 18.00  - 4:1  (2:0) 
05/06  22.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 23.04.2006, ob 16.00  - 3:1  (3:0) 
05/06  9.krog  Kranj - umetna trava, 08.10.2005, ob 15.30  - 3:1  (2:0) 
04/05  21.krog  Kranj, 04.05.2005, ob 17.30  - 2:2  (1:1) 
04/05  8.krog  Skalna klet - Celje, 18.09.2004, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 
03/04  24.krog  Kranj, 29.05.2004, ob 16.30  - 1:3  (1:1) 
03/04  11.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 27.10.2003, ob 14.00  - 3:3  (1:1) 
02/03  26.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 07.06.2003, ob 12.00  - 1:1  (0:0) 
02/03  13.krog  V Šenčurju pri Kranju, 02.11.2002, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 
01/02  23.krog  Na igrišču NK Olimp, 04.05.2002, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 
01/02  10.krog  Kranj, Mestni stadion, 07.10.2001, ob 15:30  - 0:1  (0:1) 
00/01  25.krog  Olimp, 19.05.2001, ob 17.00  - 2:1  (1:0) 
00/01  12.krog  Kranj, 17.10.2000, ob 15.00  - 8:1  (2:1) 

20. krog
Triglav Kranj  :  A2S Celje
Maribor  :  Mura
Olimpija Ljubljana  :  Koper
Gorica  :  Bravo Mastercard
Kalcer Radomlje  :  Domžale
Ilirija Extra-Lux  :  Aluminij
Drava Ptuj  :  Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Domžale 11 26
2 Maribor 11 24
3 Olimpija Ljubljana 11 22
4 Kalcer Radomlje 11 21
5 Triglav Kranj 11 16
6 Ilirija Extra-Lux 11 16
7 Mura 11 16
8 Koper 11 14
9 A2S Celje 11 14
10 Brinje Grosuplje 11 13
11 Aluminij 11 12
12 Bravo Mastercard 11 11
13 Drava Ptuj 11 8
14 Gorica 11 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 6
Gašper Černe 6
4. Alen Čaušević 5
Nick Perc 5
Emir Saitoski 5
Nik Fortuna 5
Nikola Jovićević 5
9. Kristian Resanovič Kvas 4
Damis Šabić 4
Vito Štrakl 4
Nik Erhatič 4
Luka Vuković 4
Nejc Medved 4
Maj Šolaja 4
Žan Bracovič 4
Nejc Ajhmajer 4
Marko Brest 4
Ognjen Bakić 4
Tom Kljun 4

DELI NA