17. krog |   | 

Maribor

  :  

Olimpija Ljubljana


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Aluminij 1 : 3 Maribor
Z
Maribor 2 : 1 Domžale
P
Bravo Mastercard 1 : 0 Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Koper
P
Mura 2 : 1 Maribor
Olimpija Ljubljana
Z
Brinje Grosuplje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
N
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Bravo Mastercard
Z
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 22 10 4 8 44
Olimpija Ljubljana 22 8 4 10 34
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 11 7 2 2 26
Olimpija Ljubljana 11 2 2 7 11
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 11 3 2 6 18
Olimpija Ljubljana 11 6 2 3 23



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 09.09.2020, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Maribor 5:1  (1:1) 
19/20  7.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2019, ob 15.30  Maribor - Olimpija Ljubljana 1:2  (1:1) 
18/19  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2019, ob 13.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 2:1  (1:1) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2018, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 1:3  (1:1) 
17/18  16.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 04.04.2018, ob 16.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 1:0  (1:0) 
17/18  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.09.2017, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 1:2  (0:1) 
16/17  26.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 26.05.2017, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 4:3  (1:1) 
16/17  13.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.11.2016, ob 14.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 2:2  (0:2) 
15/16  18.krog  Ljubljana, ŠC Jama Bežigrad, 29.11.2015, ob 13.30  - 1:0  (0:0) 
15/16  3.krog  Jarenina, Jarenina-Športni park Jarenina, 15.08.2015, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
14/15  24.krog  Ljubljana, Šp Kodeljevo umetna treva, 19.04.2015, ob 10.00  - 1:1  (1:0) 
14/15  9.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 27.09.2014, ob 16.00  - 4:1  (2:1) 
13/14  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00  - 2:1  (1:1) 
13/14  5.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 31.08.2013, ob 13.00  - 3:2  (2:1) 
12/13  27.krog  Ljubljana, ŠRC Stožice, 26.05.2013, ob 15.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.11.2012, ob 19.00  - 1:1  (1:1) 
11/12  22.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 31.03.2012, ob 15.00  - 1:3  (0:1) 
11/12  7.krog  Ljubljana, ŠC ŽAK-naravna trava, 28.09.2011, ob 16.00  - 3:2  (1:2) 
10/11  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.02.2011, ob 13.30  - 3:0  (1:0) 
10/11  1.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 14.08.2010, ob 18.00  - 0:2  (0:0) 
09/10  21.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 28.03.2010, ob 15.00  - 1:1  (0:1) 
09/10  6.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.09.2009, ob 19.00  - 8:0  (2:0) 

17. krog
Aluminij  :  Triglav Kranj
Domžale  :  Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard  :  Drava Ptuj
Koper  :  Ilirija Extra-Lux
Mura  :  Kalcer Radomlje
A2S Celje  :  Gorica
Maribor  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 11 26
2 Maribor 11 24
3 Olimpija Ljubljana 11 22
4 Kalcer Radomlje 11 21
5 Triglav Kranj 11 16
6 Ilirija Extra-Lux 11 16
7 Mura 11 16
8 Koper 11 14
9 A2S Celje 11 14
10 Brinje Grosuplje 11 13
11 Aluminij 11 12
12 Bravo Mastercard 11 11
13 Drava Ptuj 11 8
14 Gorica 11 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 6
Gašper Černe 6
4. Alen Čaušević 5
Nick Perc 5
Emir Saitoski 5
Nik Fortuna 5
Nikola Jovićević 5
9. Kristian Resanovič Kvas 4
Damis Šabić 4
Vito Štrakl 4
Nik Erhatič 4
Luka Vuković 4
Nejc Medved 4
Maj Šolaja 4
Žan Bracovič 4
Nejc Ajhmajer 4
Marko Brest 4
Ognjen Bakić 4
Tom Kljun 4

DELI NA