13. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  29.05.2021 ob 17.00

Ilirija Extra-Lux

  :  

Olimpija Ljubljana


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Aluminij 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Olimpija Ljubljana
Z
Brinje Grosuplje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
N
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Bravo Mastercard
Z
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 8 3 2 3 11
Olimpija Ljubljana 8 3 2 3 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 2 1 1 6
Olimpija Ljubljana 4 1 1 2 6
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 1 1 2 5
Olimpija Ljubljana 4 2 1 1 8



Vse medsebojne tekme

19/20  17.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.03.2020, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
19/20  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.09.2019, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 2:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.05.2019, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 2:0  (0:0) 
18/19  11.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.10.2018, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 0:3  (0:1) 
14/15  21.krog  Ljubljana, ILIRIJA NARAVNA TRAVA, 29.03.2015, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
14/15  6.krog  Ljuljana Bežigrad, Jama Umetna trava, 30.08.2014, ob 17.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  26.krog  Ljubljana, Ilirija - naravna trava, 04.05.2014, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 
13/14  11.krog  Ljubljana, Bežigrad- umetna trava, 12.10.2013, ob 13.00  - 1:2  (0:1) 

13. krog
Bravo Mastercard  :  Triglav Kranj
Domžale  :  Koper
Aluminij  :  Mura
Brinje Grosuplje  :  A2S Celje
Ilirija Extra-Lux  :  Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje  :  Gorica
Drava Ptuj  :  Maribor

LESTVICA
1 Domžale 11 26
2 Maribor 11 24
3 Olimpija Ljubljana 11 22
4 Kalcer Radomlje 11 21
5 Triglav Kranj 11 16
6 Ilirija Extra-Lux 11 16
7 Mura 11 16
8 Koper 11 14
9 A2S Celje 11 14
10 Brinje Grosuplje 11 13
11 Aluminij 11 12
12 Bravo Mastercard 11 11
13 Drava Ptuj 11 8
14 Gorica 11 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 6
Gašper Černe 6
4. Alen Čaušević 5
Nick Perc 5
Emir Saitoski 5
Nik Fortuna 5
Nikola Jovićević 5
9. Kristian Resanovič Kvas 4
Damis Šabić 4
Vito Štrakl 4
Nik Erhatič 4
Luka Vuković 4
Nejc Medved 4
Maj Šolaja 4
Žan Bracovič 4
Nejc Ajhmajer 4
Marko Brest 4
Ognjen Bakić 4
Tom Kljun 4

DELI NA