Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč) , Borošak Alen (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik) |
Delegat: | Hafner Marko |
Št. gledalcev: | 1 |
Domžale | ||
---|---|---|
1 | Rok Bržan | V |
2 | Jaka Zupan | K |
3 | Nejc Klašnja | |
4 | Darko Mitrović | |
5 | Mark Strajnar | |
6 | Žiga Žiberna | |
7 | Jure Žavbi | |
8 | Emir Saitoski | |
9 | Mitja Ilenič | |
10 | Lan Lekše | |
11 | Nick Perc | |
Rezervni igralci |
||
12 | Domen Urbanija | V |
13 | Marko Mitrović | |
14 | Filip Andjelić | |
15 | Matic Kurent | |
16 | Anes Jakupović |
A2S Celje | ||
---|---|---|
12 | Tilen Majšler | V |
2 | Denis Imamović | |
5 | Rok Štorman | |
6 | Teo Mrkonjić | K |
9 | Nino Cvek Vrhovnik | |
10 | Dejan Kantužer | |
11 | Teo Razpotnik | |
15 | Rok Štancar | |
16 | Mateo Koprivc | |
19 | Gal Guček | |
20 | Tevž Debelak | |
Rezervni igralci |
||
1 | Filip Stanojević | V |
3 | Andraž Voga | |
4 | Maj Drobne | |
7 | Luka Milinovič | |
8 | Tim Veber | |
17 | Armin Kahvedžić | |
18 | Denis Djaković |
Trener |
---|
Darko Birjukov |
Trener |
---|
Simon Sešlar |
Sodnik | ||
---|---|---|
Nejc Kajtazović |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Lan Lekše | 1 : 0 | 4' | |
Nick Perc | 2 : 0 | 12' | |
Emir Saitoski | 3 : 0 | 32' | |
Mitja Ilenič | 4 : 0 | 46' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Gal Guček | 3' | |||
Rok Štorman | 41' | |||
Milinovič / Razpotnik | 46' | |||
Kahvedžić / Koprivc | 46' | |||
Jaka Zupan | 49' | |||
Mitrović / Klašnja | 56' | |||
Andjelić / Žavbi | 59' | |||
Jakupović / Lekše | 66' | |||
Kurent / Ilenič | 66' | |||
Urbanija / Bržan | 73' | |||
Veber / Štorman | 73' | |||
Nino Cvek Vrhovnik | 76' | |||
Djaković / Štancar | 83' | |||
Anes Jakupović | 84' | |||
Drobne / Cvek Vrhovnik | 88' | |||
Tevž Debelak | 90' |
11. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 1 : 3 | Maribor |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Drava Ptuj | 4 : 0 | Gorica |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Domžale | 4 : 0 | A2S Celje |
Koper | 0 : 0 | Triglav Kranj |
Bravo Mastercard | 2 : 3 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |