Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Krško |
Z |
Nafta 1903 | 0 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Aluminij |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Dravograd | 0 : 2 | Mura |
Z |
Mura | 4 : 0 | Šampion |
Z |
Dravinja | 1 : 10 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 0 | Vipoll Veržej |
P |
Maribor | 7 : 0 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | ||
Mura | 11 | 6 | 2 | 3 | 14 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | ||
Mura | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | ||
Mura | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 |
22/23 | 26.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.05.2023, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.10.2022, ob 12.00 | Mura | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
21/22 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.05.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 4:1 | (2:1) |
21/22 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 4.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00 | Mura | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 18.05.2019, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 19.11.2017, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.08.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 25.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 18.05.2017, ob 19.00 | Aluminij | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
16/17 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.10.2016, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 1:4 | (1:3) |
30. krog | ||
---|---|---|
Kety Emmi Bistrica | : | Krško |
Nafta 1903 | : | VOC Celje |
Drava Ptuj | : | Fužinar |
Aluminij | : | Mura |
Rudar Velenje | : | Beltinci |
Fortis Jarenina | : | Maribor |
Dravograd | : | Vipoll Veržej |
Šampion | : | Dravinja |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 12 | 33 | |
2 | Aluminij | 12 | 32 | |
3 | Maribor | 12 | 31 | |
4 | Rudar Velenje | 12 | 29 | |
5 | VOC Celje | 12 | 27 | |
6 | Krško | 11 | 21 | |
7 | Fortis Jarenina | 11 | 20 | |
8 | Dravograd | 12 | 15 | |
9 | Drava Ptuj | 12 | 13 | |
10 | Fužinar | 12 | 11 | |
11 | Šampion | 12 | 10 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 12 | 9 | |
13 | Vipoll Veržej | 12 | 9 | |
14 | Nafta 1903 | 12 | 8 | |
15 | Beltinci | 12 | 7 | |
16 | Dravinja | 12 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Cener | 20 |
2. | Adin Jahić | 18 |
3. | Aljaž Vogrinčič | 16 |
4. | Jaša Jelen | 13 |
David Vidmajer | 13 | |
6. | Lan Mesarič | 12 |
7. | Lanej Bakšič | 11 |
8. | Jan Krajnc | 9 |
9. | Jakob Nejc Ružič | 8 |
Nejc Planšak | 8 | |
Dominik Biro | 8 | |
12. | Enej Herman | 7 |
Nejc Bezjak | 7 | |
Tin Jurić | 7 | |
Tai Meze | 7 | |
Luka Mladenović | 7 | |
Matej Kotnik | 7 | |
18. | Janin Petrak | 5 |
Lovro Golič | 5 | |
Lan Marinič | 5 |