27. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  02.05.2021 ob 17.00

Rudar Velenje

  :  

Nafta 1903


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
N
Rudar Velenje 3 : 3 Drava Ptuj
Z
Brda 0 : 1 Rudar Velenje
N
Rudar Velenje 1 : 1 Triglav Kranj
Z
Krško 1 : 2 Rudar Velenje
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Rudar Velenje
Nafta 1903
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 8 : 0 Jadran Dekani
N
Roltek Dob 4 : 4 Nafta 1903
P
Nafta 1903 1 : 2 Brežice Terme Čatež
Z
Šmartno 1928 0 : 10 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 9 6 0 3 38
ND Lendava 1903 9 3 0 6 11
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 6 5 0 1 32
ND Lendava 1903 6 1 0 5 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 3 1 0 2 6
ND Lendava 1903 3 2 0 1 4



Vse medsebojne tekme

U15VZ2021  10.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 03.10.2020, ob 18.00  Rudar Velenje - Nafta 1903 8:2  (5:1) 
POKAL1920  4.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 30.10.2019, ob 16.30  Rudar Velenje - Nafta 1903 0:2  (0:1) 
POKAL1920  3.krog  Lendava, Športni park Lendava, 16.10.2019, ob 19.00  Nafta 1903 - Rudar Velenje 2:1  (0:0) 
2SMLV1819  25.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 12.05.2019, ob 17.00  Rudar Velenje - Nafta 1903 3:0  (1:0) 
2SKLV1819  25.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 12.05.2019, ob 15.00  Rudar Velenje - Nafta 1903 8:2  (5:0) 
2SKLV1819  18.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 24.03.2019, ob 13.00  Rudar Velenje - Nafta 1903 5:0  (3:0) 
2SMLV1819  18.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 24.03.2019, ob 15.00  Rudar Velenje - Nafta 1903 8:1  (3:0) 
2SKLV1819  9.krog  Hotiza, Športni park Hotiza, 06.10.2018, ob 13.30  Nafta 1903 - Rudar Velenje 2:1  (0:0) 
2SMLV1819  9.krog  Hotiza, Športni park Hotiza, 06.10.2018, ob 15.30  Nafta 1903 - Rudar Velenje 0:4  (0:2) 

27. krog
Brda  :  Krško
Triglav Kranj  :  Drava Ptuj
Rudar Velenje  :  Nafta 1903
Kalcer Radomlje  :  Primorje eMundia
Jadran Dekani  :  Fužinar Vzajemci
Roltek Dob  :  Beltinci Klima Tratnjek
Brežice Terme Čatež  :  Krka
Šmartno 1928  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA