17. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  10.03.2021 ob 15.00

Fužinar Vzajemci

  :  

Drava Ptuj


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Jadran Dekani
P
Roltek Dob 3 : 2 Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 3 : 4 Brežice Terme Čatež
Z
Šmartno 1928 0 : 3 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 5 : 0 Vitanest Bilje
Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 1 : 0 Triglav Kranj
N
Rudar Velenje 3 : 3 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 4 Kalcer Radomlje
Z
Jadran Dekani 0 : 1 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 2 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 3 2 1 13
NK Drava Dakinda Ptuj 6 1 2 3 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 4
NK Drava Dakinda Ptuj 2 1 0 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 2 2 0 9
NK Drava Dakinda Ptuj 4 0 2 2 4



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Zavrč, Športni park Zavrč, 15.08.2020, ob 17.00  Drava Ptuj - Fužinar Vzajemci 2:3  (0:1) 
19/20  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.10.2019, ob 14.00  Drava Dakinda Ptuj - Fužinar Vzajemci 0:4  (0:1) 
18/19  30.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 26.05.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Drava Dakinda Ptuj 2:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 10.11.2018, ob 14.00  Drava Ptuj - Fužinar 0:0  (0:0) 
17/18  18.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 14.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Fužinar Ravne Systems 2:2  (0:1) 
17/18  3.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 19.08.2017, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - Drava Ptuj 2:4  (0:1) 

17. krog
Roltek Dob  :  Krško
Brežice Terme Čatež  :  Jadran Dekani
Šmartno 1928  :  Kalcer Radomlje
Vitanest Bilje  :  Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Brda
Fužinar Vzajemci  :  Drava Ptuj
Primorje eMundia  :  Nafta 1903
Triglav Kranj  :  Krka

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA