15. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  28.02.2021 ob 14.30

Drava Ptuj

  :  

Nafta 1903


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 1 : 0 Triglav Kranj
N
Rudar Velenje 3 : 3 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 4 Kalcer Radomlje
Z
Jadran Dekani 0 : 1 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 2 Roltek Dob
Nafta 1903
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 8 : 0 Jadran Dekani
N
Roltek Dob 4 : 4 Nafta 1903
P
Nafta 1903 1 : 2 Brežice Terme Čatež
Z
Šmartno 1928 0 : 10 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 6 2 1 3 8
ND Lendava 1903 6 3 1 2 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 5
ND Lendava 1903 3 1 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 1 2 3
ND Lendava 1903 3 2 1 0 7



Vse medsebojne tekme

19/20  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.03.2020, ob 15.00  Drava Dakinda Ptuj - Nafta 1903 0:1  (0:0) 
19/20  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 24.08.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (2:1) 
18/19  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.03.2019, ob 14.00  Drava Ptuj - Nafta 1903 2:0  (2:0) 
18/19  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.09.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.04.2018, ob 13.15  Drava Ptuj - Nafta 1903 3:1  (0:0) 
17/18  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Drava Ptuj 4:1  (1:0) 

15. krog
Brežice Terme Čatež  :  Krško
Roltek Dob  :  Šmartno 1928
Jadran Dekani  :  Vitanest Bilje
Kalcer Radomlje  :  Krka
Rudar Velenje  :  Beltinci Klima Tratnjek
Triglav Kranj  :  Fužinar Vzajemci
Brda  :  Primorje eMundia
Drava Ptuj  :  Nafta 1903

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA