14. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  24.02.2021 ob 14.30

Primorje eMundia

  :  

Triglav Kranj


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 1 : 4 Kalcer Radomlje
P
Jadran Dekani 3 : 0 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 0 : 1 Roltek Dob
P
Brežice Terme Čatež 1 : 0 Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 1 : 1 Šmartno 1928
Triglav Kranj
P
Drava Ptuj 1 : 0 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 4 : 2 Brda
Z
Krško 0 : 2 Triglav Kranj
N
Rudar Velenje 1 : 1 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 4 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 7 0 1 6 3
Triglav Kranj 7 6 1 0 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 0 1 3 1
Triglav Kranj 4 3 1 0 6
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 0 0 3 2
Triglav Kranj 3 3 0 0 9



Vse medsebojne tekme

U15ZA2021  3.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 26.08.2020, ob 17.00  Primorje - Triglav Kranj 0:1  (0:0) 
U15Z 16/17  20.krog  Ajdovščina, Igrišče z UT, 15.04.2017, ob 11.00  Primorje-Vipava - NOGA Triglav 0:0  (0:0) 
U15Z 16/17  7.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 17.09.2016, ob 11.00  NOGA Triglav - Primorje-Vipava 4:1  (2:1) 
U15Z 15/16  24.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 14.05.2016, ob 11.00  - 2:1  (2:0) 
U15Z 15/16  11.krog  Ajdovščina, Police - umetna trava, 17.10.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
U15Z 14/15  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.05.2015, ob 18.00  - 3:0  (2:0) 
U15Z 14/15  9.krog  Vipava, Ob Beli, 27.09.2014, ob 11.00  - 1:4  (0:1) 

14. krog
Krško  :  Drava Ptuj
Nafta 1903  :  Brda
Primorje eMundia  :  Triglav Kranj
Beltinci Klima Tratnjek  :  Kalcer Radomlje
Krka  :  Jadran Dekani
Vitanest Bilje  :  Roltek Dob
Šmartno 1928  :  Brežice Terme Čatež
Rudar Velenje  :  Fužinar Vzajemci

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA