13. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  21.02.2021 ob 14.30

Brda

  :  

Drava Ptuj


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
P
Krško 1 : 0 Brda
P
Triglav Kranj 4 : 2 Brda
P
Brda 0 : 1 Rudar Velenje
P
Kalcer Radomlje 2 : 1 Brda
Z
Brda 1 : 0 Jadran Dekani
Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 1 : 0 Triglav Kranj
N
Rudar Velenje 3 : 3 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 4 Kalcer Radomlje
Z
Jadran Dekani 0 : 1 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 2 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 9 2 1 6 17
NK Drava Dakinda Ptuj 9 6 1 2 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 4 0 0 4 4
NK Drava Dakinda Ptuj 4 4 0 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 5 2 1 2 13
NK Drava Dakinda Ptuj 5 2 1 2 12



Vse medsebojne tekme

19/20  18.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.11.2019, ob 13.30  Drava Dakinda Ptuj - Brda 1:1  (0:0) 
19/20  3.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 11.08.2019, ob 17.30  Brda - Drava Dakinda Ptuj 2:3  (2:1) 
18/19  25.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 28.04.2019, ob 17.00  Brda - Drava Dakinda Ptuj 1:3  (0:1) 
18/19  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.10.2018, ob 15.30  Drava Ptuj - Brda 1:2  (1:0) 
17/18  17.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 26.11.2017, ob 14.00  Brda - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.08.2017, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 5:2  (1:0) 
16/17  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 20.05.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Brda 1:6  (1:4) 
16/17  11.krog  VIPOLŽE, VIPOLŽE, 15.10.2016, ob 15.00  Brda - Drava Ptuj 1:3  (0:1) 
16/17  2.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 13.08.2016, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 4:2  (1:1) 

13. krog
Šmartno 1928  :  Krško
Brežice Terme Čatež  :  Vitanest Bilje
Roltek Dob  :  Krka
Jadran Dekani  :  Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje  :  Fužinar Vzajemci
Rudar Velenje  :  Primorje eMundia
Triglav Kranj  :  Nafta 1903
Brda  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA