9. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  17.10.2020 ob 15.00

Rogaška

5 : 1

Šmarje pri Jelšah


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Kmetec Mark (2. pomoč)
Delegat: Burjan Slavko
Št. gledalcev: 80
Rogaška
23 Lan Vunderl V
3 Jan Kodelič
4 Denis Šmigoc K
5 Ivan Ptiček
9 Anej Kmetič
10 Stefan Andjelić
11 Tim Golob
13 Mitja Rešek
17 Andrej Pavlović
19 Jaka Zdovc
22 Rok Romih


Rezervni igralci
31 Leon Majer V
8 David Deljić
14 Aleš Grošič
21 Val Miha Turnšek
33 David Ferčec
77 Mijo Batarilo Ćerdić
90 Gal Gajster

Šmarje pri Jelšah
13 Nejc Travnikar V
5 Anže Gajšek
7 Damjan Mauher
8 Urban Jančič
10 David Firšt
11 David Čonč
14 Tadej Rep
15 Nejc Deučman K
17 Jure Drofenik
19 Valentin Fišer
21 Tim Travnikar


Rezervni igralci
1 David Jesenko V
2 Uroš Mikše
3 Filip Kresnik
4 Miha Korošec
9 Gregor Čakš
20 Rok Krašovec
25 Dejan Pekovšak

Trener
Franc ml. Fridl

Trener
Milan Rkman

Sodnik
Nejc Gergič

Zadetki
Anej Kmetič 1 : 0 4'
Denis Šmigoc 2 : 0 13'
Jure Drofenik 2 : 1 46'
Andrej Pavlović 3 : 1 67'
Denis Šmigoc 4 : 1 74'
David Deljić 5 : 1 90'

Dogodki
Mitja Rešek 17'
Damjan Mauher 29'
Uroš Mikše 32'
Uroš Mikše 32'
Menjava Korošec /  Čonč 46'
Menjava Grošič /  Golob 73'
Menjava Čakš /  Rep 75'
Menjava Ferčec /  Ptiček 78'
Menjava Pekovšak /  Gajšek 81'
Aleš Grošič 85'
Menjava Turnšek /  Andjelić 86'
Menjava Deljić /  Kmetič 86'

9. krog
Zreče 1 : 2 Dravinja
Dobrovce 1 : 4 Kety Emmi Bistrica
Rogaška 5 : 1 Šmarje pri Jelšah
Šampion 2 : 0 Videm pri Ptuju
Podvinci 1 : 2 Koroška Dravograd
Cirkulane 1 : 1 NK Korotan Prevalje

LESTVICA
1 Kety Emmi Bistrica 9 27
2 Rogaška 9 22
3 Cirkulane 9 16
4 Koroška Dravograd 9 16
5 Zreče 9 16
6 Dravinja 9 16
7 Šampion 9 12
8 Podvinci 9 10
9 NK Korotan Prevalje 9 10
10 Šmarje pri Jelšah 9 6
11 Videm pri Ptuju 9 4
12 Dobrovce 9 3

STRELCI
1. Gal Grobelnik 9
2. Nejc Bračko 8
3. Sebastjan Šlak 7
Grega Triplat 7
5. Alen Cimerman 6
Jaša Martinčič 6
7. Jan Poljanec 5
Žiga Čakš 5
Elvino Podbrežnik 5
10. Žan Zupanc Terglav 4
Luka Mesarič 4
Blaž Cesar 4
Stefan Andjelić 4
Murat Bajraj 4
Jaka Vajda 4
16. Jernej Orovič 3
Nejc Pečnik 3
Valentin Fišer 3
Tim Golob 3
Matej Vinkovič 3

DELI NA