19. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  07.03.2021 ob 15.00

Krka

  :  

Drava Ptuj


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
N
Krka 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Z
Šmartno 1928 0 : 4 Krka
Z
Krka 1 : 0 Vitanest Bilje
Z
Krka 4 : 1 Krško
Z
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 4 Krka
Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 1 : 0 Triglav Kranj
N
Rudar Velenje 3 : 3 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 4 Kalcer Radomlje
Z
Jadran Dekani 0 : 1 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 2 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 10 5 0 5 16
NK Drava Dakinda Ptuj 10 5 0 5 16
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 5 2 0 3 8
NK Drava Dakinda Ptuj 5 3 0 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 5 3 0 2 8
NK Drava Dakinda Ptuj 5 2 0 3 6



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Zavrč, Športni park Zavrč, 29.08.2020, ob 17.00  Drava Ptuj - Krka 0:2  (0:0) 
19/20  17.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 09.11.2019, ob 14.00  Krka - Drava Dakinda Ptuj 1:3  (0:0) 
19/20  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 03.08.2019, ob 17.00  Drava Dakinda Ptuj - Krka 0:1  (0:0) 
18/19  21.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 30.03.2019, ob 13.00  Krka - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (1:0) 
18/19  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.09.2018, ob 16.30  Drava Ptuj - Krka 2:1  (1:0) 
17/18  25.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 25.04.2018, ob 17.00  Krka - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.10.2017, ob 15.30  Drava Ptuj - Krka 3:1  (2:0) 
16/17  19.krog  Novo mesto, Portoval - glavno, 01.04.2017, ob 16.00  Krka - Drava Ptuj 1:4  (0:2) 
16/17  15.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 13.11.2016, ob 14.00  Krka - Drava Ptuj 4:1  (2:0) 
16/17  6.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 11.09.2016, ob 16.30  Drava Ptuj - Krka 1:3  (1:1) 

19. krog
Vitanest Bilje  :  Brda
Jadran Dekani  :  Krško
Roltek Dob  :  Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci  :  Primorje eMundia
Krka  :  Drava Ptuj
Šmartno 1928  :  Triglav Kranj
Beltinci Klima Tratnjek  :  Nafta 1903
Brežice Terme Čatež  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA