26. krog |   | 

Olimpija Ljubljana

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
N
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Z
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 8 3 2 3 14
ND Ilirija 8 3 2 3 11
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 4 2 1 1 8
ND Ilirija 4 1 1 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 4 1 1 2 6
ND Ilirija 4 2 1 1 6



Vse medsebojne tekme

19/20  17.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.03.2020, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
19/20  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.09.2019, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 2:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.05.2019, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 2:0  (0:0) 
18/19  11.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.10.2018, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 0:3  (0:1) 
14/15  21.krog  Ljubljana, ILIRIJA NARAVNA TRAVA, 29.03.2015, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
14/15  6.krog  Ljuljana Bežigrad, Jama Umetna trava, 30.08.2014, ob 17.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  26.krog  Ljubljana, Ilirija - naravna trava, 04.05.2014, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 
13/14  11.krog  Ljubljana, Bežigrad- umetna trava, 12.10.2013, ob 13.00  - 1:2  (0:1) 

26. krog
Triglav Kranj  :  Bravo Mastercard
Koper  :  Domžale
Mura  :  Aluminij
A2S Celje  :  Brinje Grosuplje
Maribor  :  Drava Ptuj
Olimpija Ljubljana  :  Ilirija Extra-Lux
Gorica  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA