23. krog |   | 

Aluminij

  :  

Olimpija Ljubljana

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
N
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Z
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 23 6 8 9 32
Olimpija Ljubljana 23 9 8 6 41
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 11 5 5 1 20
Olimpija Ljubljana 11 1 5 5 13
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 12 1 3 8 12
Olimpija Ljubljana 12 8 3 1 28



Vse medsebojne tekme

20/21  10.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 17.10.2020, ob 15.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 01.03.2020, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
19/20  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 02.10.2019, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:1  (1:1) 
18/19  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.05.2019, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 3:0  (1:0) 
18/19  12.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 27.10.2018, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:3  (2:1) 
17/18  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.05.2018, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 6:1  (3:0) 
17/18  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0  (0:0) 
16/17  21.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.05.2017, ob 16.30  Aluminij - Olimpija Ljubljana 3:3  (2:1) 
16/17  8.krog  Ljubljana, Stadion Kodeljevo, 01.10.2016, ob 15.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 1:1  (1:1) 
15/16  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 25.11.2015, ob 14.00  - 2:4  (1:2) 
15/16  1.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 09.08.2015, ob 18.40  - 2:0  (1:0) 
14/15  27.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 10.05.2015, ob 17.00  - 4:3  (1:1) 
14/15  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.10.2014, ob 15.00  - 3:1  (0:1) 
13/14  29.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 24.05.2014, ob 12.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.11.2013, ob 14.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  22.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 21.04.2013, ob 15.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.09.2012, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.11.2011, ob 13.00  - 2:1  (2:0) 
11/12  1.krog  Ljubljana, Športni center Jama Ljubljana, 13.08.2011, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.03.2011, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  3.krog  Ljubljana, Bežigrad, 15.09.2010, ob 17.00  - 2:3  (1:1) 
09/10  18.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.03.2010, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  3.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.08.2009, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 

23. krog
Ilirija Extra-Lux  :  Triglav Kranj
Drava Ptuj  :  Kalcer Radomlje
Brinje Grosuplje  :  Gorica
Aluminij  :  Olimpija Ljubljana
Domžale  :  Maribor
Bravo Mastercard  :  A2S Celje
Koper  :  Mura

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA