23. krog |   | 

Ilirija Extra-Lux

  :  

Triglav Kranj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Triglav Kranj 3 : 1 Drava Ptuj
P
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 8 3 1 4 10
Triglav Kranj 8 4 1 3 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 2 0 1 7
Triglav Kranj 3 1 0 2 4
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 5 1 1 3 3
Triglav Kranj 5 3 1 1 7



Vse medsebojne tekme

20/21  10.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 16.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 4:0  (3:0) 
19/20  9.krog  Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 15.30  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 0:0  (0:0) 
18/19  19.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 17.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 1:2  (0:2) 
18/19  6.krog  Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 16.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 0:2  (0:1) 
14/15  23.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 13.00  - 4:1  (1:1) 
14/15  8.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 16.30  - 2:1  (1:0) 
13/14  19.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
13/14  4.krog  Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija-naravna t, 23.08.2013, ob 17.30  - 2:1  (0:0) 

23. krog
Ilirija Extra-Lux  :  Triglav Kranj
Drava Ptuj  :  Kalcer Radomlje
Brinje Grosuplje  :  Gorica
Aluminij  :  Olimpija Ljubljana
Domžale  :  Maribor
Bravo Mastercard  :  A2S Celje
Koper  :  Mura

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA