22. krog |   | 

A2S Celje

  :  

Koper

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 1 Mura
Z
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
P
Maribor 3 : 0 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Koper
P
Mura 1 : 0 Koper
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
P
Maribor 5 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Gorica 0 : 1 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 38 12 7 19 67
Koper 38 19 7 12 85
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 8 1 10 39
Koper 19 10 1 8 32
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 4 6 9 28
Koper 19 9 6 4 53



Vse medsebojne tekme

20/21  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 10.10.2020, ob 17.00  Koper - A2S Celje 2:2  (1:2) 
19/20  8.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 06.10.2019, ob 13.00  VOC Celje - Koper 0:2  (0:2) 
17/18  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 18.04.2018, ob 17.30  Koper - VOC Celje 1:3  (1:0) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 07.10.2017, ob 14.30  VOC Celje - Koper 2:3  (1:2) 
16/17  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.04.2017, ob 15.00  Koper - VOC Celje 3:1  (2:0) 
16/17  7.krog  Celje, Olimp, 24.09.2016, ob 16.00  VOC Celje - Koper 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.03.2016, ob 15.00  - 6:1  (3:1) 
15/16  6.krog  Celje, Arena Petrol-naravna trava, 13.09.2015, ob 16.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.11.2014, ob 17.00  - 4:1  (1:0) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 09.08.2014, ob 17.30  - 2:3  (1:1) 
13/14  28.krog  Celje, OLIMP-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
13/14  13.krog  Kopere, ŠRC Bonifika-umetna trava, 27.10.2013, ob 15.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.06.2013, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
12/13  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 11.11.2012, ob 14.00  - 3:1  (0:1) 
11/12  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.06.2012, ob 18.00  - 1:3  (0:1) 
11/12  14.krog  Koper, Šrc Bonifika, 12.11.2011, ob 14.00  - 4:4  (2:0) 
10/11  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.03.2011, ob 14.00  - 6:2  (1:0) 
10/11  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.09.2010, ob 17.00  - 2:2  (0:1) 
09/10  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 18.03.2010, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 29.08.2009, ob 17.00  - 5:1  (3:1) 
08/09  17.krog  Celje, Olimp, 06.12.2008, ob 13.30  - 0:2  (0:0) 
08/09  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 09.08.2008, ob 18.00  - 1:1  (0:0) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 16.00  - 4:0  (1:0) 
07/08  2.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00  - 1:1  (0:1) 
06/07  26.krog  Koper, Koper, 18.05.2007, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
05/06  26.krog  Koper - umetna trava, Koper - umatna trava, 20.05.2006, ob 17.00  - 3:1  (1:1) 
05/06  13.krog  Štadion OLIMP-umetna trava, 05.11.2005, ob 14.00  - 6:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 05.06.2005, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
04/05  13.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 06.11.2004, ob 14.00  - 8:2  (3:0) 
03/04  21.krog  Skalna klet-Celje, 08.05.2004, ob 18.00  - 3:2  (1:1) 
03/04  8.krog  Koper, 28.09.2003, ob 15.30  - 6:1  (2:0) 
02/03  23.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 17.05.2003, ob 16.30  - 4:2  (1:0) 
02/03  10.krog  Na igrišču v Dekanih, 13.10.2002, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
01/02  25.krog  Koper, 18.05.2002, ob 16.30  - 6:3  (1:2) 
01/02  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 20.10.2001, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
00/01  19.krog  NK Olimp, 07.04.2001, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
00/01  6.krog  Koper, Bonifika, 10.09.2000, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 

22. krog
Triglav Kranj  :  Mura
A2S Celje  :  Koper
Maribor  :  Bravo Mastercard
Olimpija Ljubljana  :  Domžale
Gorica  :  Aluminij
Kalcer Radomlje  :  Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA