21. krog |   | 

Koper

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
P
Mura 1 : 0 Koper
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
P
Maribor 5 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Gorica 0 : 1 Koper
Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Koper
P
Mura 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Z
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
P
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 39 12 11 16 62
Maribor 39 16 11 12 84
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 19 7 6 6 32
Maribor 19 6 6 7 33
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 20 5 5 10 30
Maribor 20 10 5 5 51



Vse medsebojne tekme

20/21  8.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 03.10.2020, ob 15.30  Maribor - Koper 5:1  (4:1) 
19/20  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.02.2020, ob 17.00  Koper - Maribor 2:2  (1:1) 
19/20  1.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 18.08.2019, ob 17.00  Maribor - Koper 2:2  (2:0) 
17/18  25.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 20.05.2018, ob 17.30  Maribor - Koper 7:0  (1:0) 
17/18  12.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 27.10.2017, ob 15.00  Koper - Maribor 1:3  (0:2) 
16/17  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 07.05.2017, ob 17.00  Maribor - Koper 2:2  (0:2) 
16/17  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.10.2016, ob 17.30  Koper - Maribor 3:1  (0:1) 
15/16  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika- naravna trava, 07.05.2016, ob 17.00  - 0:3  (0:1) 
15/16  12.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 24.10.2015, ob 15.00  - 3:4  (2:3) 
14/15  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.04.2015, ob 14.00  - 1:3  (0:3) 
14/15  8.krog  Koper, ŠRC Bonifka - umetna trava, 29.11.2014, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
13/14  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 19.04.2014, ob 16.00  - 1:3  (0:1) 
13/14  9.krog  Maribor, Športni park Tabor, 02.10.2013, ob 16.00  - 4:0  (2:0) 
12/13  19.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 01.04.2013, ob 15.00  - 5:2  (4:2) 
12/13  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 20.00  - 3:1  (1:0) 
11/12  24.krog  Maribor, Ljudski vrt - UMETNA TRAVA, 14.04.2012, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  9.krog  Koper, Šrc Bonifika, umetna trava, 08.10.2011, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
10/11  20.krog  Koper, Šrc Bonifika, 20.03.2011, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
10/11  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.09.2010, ob 17.00  - 2:2  (1:2) 
09/10  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 07.03.2010, ob 14.00  - 1:2  (1:0) 
09/10  3.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.08.2009, ob 19.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  28.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.05.2009, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
08/09  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.11.2008, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
07/08  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 10.11.2007, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
07/08  1.krog  Maribor - pomožno igrišče, Maribor - pomožno igrišče, 04.08.2007, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
06/07  14.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 12.11.2006, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  1.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 05.08.2006, ob 18.00  - 1:4  (0:1) 
05/06  17.krog  Maribor - umetna trava, 19.03.2006, ob 15.00  - 4:2  (0:1) 
05/06  4.krog  Koper - umetna trava, 21.08.2005, ob 16.00  - 2:4  (2:3) 
04/05  19.krog  Maribor, 09.04.2005, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
04/05  6.krog  Koper-Igrišče z umetno travo, ŠRC Bonifika, 04.09.2004, ob 16.30  - 4:1  (0:1) 
03/04  23.krog  Maribor, 22.05.2004, ob 16.30  - 2:2  (1:1) 
03/04  10.krog  Koper, 12.10.2003, ob 15.30  - 2:2  (1:1) 
02/03  18.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2003, ob 13:00  - 2:1  (0:0) 
02/03  5.krog  Koper, 08.09.2002, ob 17.00  - 2:2  (1:1) 
01/02  26.krog  Maribor, 26.05.2002, ob 17.00  - 3:0  (2:0) 
01/02  13.krog  Koper, 31.10.2001, ob 14.00  - 2:2  (1:2) 
00/01  24.krog  Maribor, 13.05.2001, ob 13.00  - 4:4  (1:1) 
00/01  11.krog  Koper, 14.10.2000, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 

21. krog
Drava Ptuj  :  Triglav Kranj
Brinje Grosuplje  :  Ilirija Extra-Lux
Aluminij  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Olimpija Ljubljana
Koper  :  Maribor
Mura  :  A2S Celje
Gorica  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA