21. krog |   | 

Aluminij

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Drava Ptuj
Z
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
Z
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
Z
Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 3 0 4 13
Kalcer Radomlje 7 4 0 3 8
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 0 2 7
Kalcer Radomlje 3 2 0 1 3
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 2 0 2 6
Kalcer Radomlje 4 2 0 2 5



Vse medsebojne tekme

20/21  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 04.10.2020, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Aluminij 3:1  (1:1) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 13.00  Aluminij - Kalcer Radomlje 7:1  (2:1) 
19/20  1.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.08.2019, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Aluminij 1:2  (0:1) 
18/19  26.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 17.30  Kalcer Radomlje - Aluminij 0:3  (0:0) 
18/19  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.11.2018, ob 14.00  Aluminij - Kalcer Radomlje 0:1  (0:0) 
17/18  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 16.00  Aluminij - Kalcer Radomlje 0:1  (0:1) 
17/18  6.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2017, ob 18.30  Kalcer Radomlje - Aluminij 1:0  (0:0) 

21. krog
Drava Ptuj  :  Triglav Kranj
Brinje Grosuplje  :  Ilirija Extra-Lux
Aluminij  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Olimpija Ljubljana
Koper  :  Maribor
Mura  :  A2S Celje
Gorica  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA