21. krog |   | 

Brinje Grosuplje

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 24 9 6 9 43
ND Ilirija 24 9 6 9 50
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 13 6 4 3 27
ND Ilirija 13 3 4 6 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 11 3 2 6 16
ND Ilirija 11 6 2 3 28



Vse medsebojne tekme

U15ZA2021  10.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 04.10.2020, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Ilirija Extra-Lux 0:0  (0:0) 
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA ZAHOD 20/21  6.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 20.09.2020, ob 16.00  Ilirija 1911 - Brinje Grosuplje 4:0  (2:0) 
3.SNLZ1920  11.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 26.10.2019, ob 15.00  Ilirija 1911 - Brinje-Grosuplje 1:2  (1:1) 
U15ZA1920  6.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.09.2019, ob 11.00  Ilirija Extra-Lux - Brinje Grosuplje 2:2  (1:1) 
U15ZA1819  19.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 15.05.2019, ob 18.00  Brinje Grosuplje - Ilirija Extra-Lux 2:1  (1:1) 
U15ZA1819  6.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.09.2018, ob 17.00  Ilirija Extra-Lux - Brinje Grosuplje 2:0  (0:0) 
2SMLZ1718  27.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 26.05.2018, ob 13.00  NK Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 Extra-Lux 2:0  (2:0) 
2SKLZ1718  27.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 26.05.2018, ob 11.00  NK Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 Extra-Lux 0:1  (0:1) 
U15ZA1718  24.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.05.2018, ob 17.30  Ilirija 1911 - Brinje Grosuplje 0:0  (0:0) 
2SMLZ1718  12.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.10.2017, ob 15.00  Ilirija 1911 Extra-Lux - Brinje Grosuplje 4:2  (1:1) 
2SKLZ1718  12.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.10.2017, ob 13.00  Ilirija 1911 Extra-Lux - Brinje Grosuplje 1:3  (0:0) 
U15ZA1718  11.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 15.10.2017, ob 16.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 2:2  (0:1) 
2SMLZ1718  3.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 27.08.2017, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 Extra-Lux 4:4  (1:1) 
2SKLZ1718  3.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 27.08.2017, ob 11.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 Extra-Lux 5:4  (4:2) 
2.SKL Z 16/17  25.krog  Grosuplje, ŠP Brinje glavno igrišče, 14.05.2017, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 Extra-Lux 4:2  (3:1) 
2.SML Z 16/17  25.krog  Grosuplje, ŠP Brinje glavno igrišče, 14.05.2017, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 Extra-Lux 5:3  (2:2) 
3.SNLC 16/17  16.krog  Grosuplje, ŠP Brinje glavno igrišče, 25.03.2017, ob 16.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 1:1  (0:0) 
2.SKL Z 16/17  10.krog  Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 16.10.2016, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 Extra-Lux 2:1  (0:0) 
2.SML Z 16/17  10.krog  Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 16.10.2016, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Ilirija 1911 Extra-Lux 0:1  (0:1) 
3.SNLC 16/17  3.krog  Ljubljana, stadion Ilirija - naravna trava, 03.09.2016, ob 17.00  Ilirija 1911 - Brinje Grosuplje 4:1  (0:1) 
2.SML Z 16/17  1.krog  stadion Ilirija - naravna trava, 21.08.2016, ob 17.30  Ilirija 1911 Extra-Lux - Brinje Grosuplje 2:1  (0:0) 
2.SKL Z 16/17  1.krog  stadion Ilirija - naravna trava, 21.08.2016, ob 15.30  Ilirija 1911 Extra-Lux - Brinje Grosuplje 1:3  (1:1) 
3.SNLC 15/16  16.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija, 26.03.2016, ob 15.00  - 7:2  (3:2) 
3.SNLC 15/16  3.krog  Grosuplje, ŠC Brinje - Grosuplje, 06.09.2015, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 

21. krog
Drava Ptuj  :  Triglav Kranj
Brinje Grosuplje  :  Ilirija Extra-Lux
Aluminij  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Olimpija Ljubljana
Koper  :  Maribor
Mura  :  A2S Celje
Gorica  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA