19. krog |   | 

A2S Celje

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 1 Mura
Z
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
P
Maribor 3 : 0 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Koper
P
Mura 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Z
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
P
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 40 9 8 23 47
Maribor 40 23 8 9 83
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 5 5 9 25
Maribor 19 9 5 5 33
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 21 4 3 14 22
Maribor 21 14 3 4 50



Vse medsebojne tekme

20/21  6.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 20.09.2020, ob 16.00  Maribor - A2S Celje 3:0  (1:0) 
19/20  5.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 14.09.2019, ob 16.00  Maribor - VOC Celje 2:1  (0:1) 
18/19  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 03.03.2019, ob 13.00  Maribor - VOC Celje 3:0  (1:0) 
18/19  3.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 25.08.2018, ob 17.00  VOC Celje - Maribor 2:4  (0:2) 
17/18  17.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 04.03.2018, ob 15.00  VOC Celje - Maribor 4:1  (1:1) 
17/18  4.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 26.08.2017, ob 17.00  Maribor - VOC Celje 4:1  (3:1) 
16/17  18.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 02.04.2017, ob 15.00  Maribor - VOC Celje 0:1  (0:0) 
16/17  5.krog  Celje, Arena Petrol, 10.09.2016, ob 16.30  VOC Celje - Maribor 2:4  (1:2) 
15/16  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.05.2016, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
15/16  14.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 31.10.2015, ob 14.00  - 3:0  (1:0) 
14/15  29.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 23.05.2015, ob 17.30  - 5:0  (2:0) 
14/15  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 28.10.2014, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
13/14  25.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.04.2014, ob 19.00  - 2:1  (1:1) 
13/14  10.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 05.10.2013, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
12/13  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 20.04.2013, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 
12/13  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 15.09.2012, ob 16.00  - 1:4  (0:2) 
11/12  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 10.03.2012, ob 14.00  - 0:3  (0:0) 
11/12  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 27.08.2011, ob 20.00  - 1:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.03.2011, ob 15.00  - 5:2  (3:2) 
10/11  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 29.08.2010, ob 17.00  - 4:1  (0:0) 
09/10  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.04.2010, ob 14.00  - 2:0  (1:0) 
09/10  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.09.2009, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
08/09  22.krog  Maribor, Ljudski vrt, 15.04.2009, ob 16.00  - 0:2  (0:2) 
08/09  7.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 13.09.2008, ob 16.30  - 0:2  (0:0) 
07/08  19.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 30.03.2008, ob 12.00  - 2:2  (1:2) 
07/08  6.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 08.09.2007, ob 17.00  - 3:0  (0:0) 
06/07  18.krog  Maribor, Maribor - umetna trava, 24.03.2007, ob 15.00  - 3:1  (1:1) 
06/07  5.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 30.08.2006, ob 17.00  - 2:2  (2:1) 
05/06  14.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.11.2005, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
05/06  1.krog  Pomožno igrišče v LV - MB, 06.08.2005, ob 18.00  - 1:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Skalna klet - Celje, 15.04.2005, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, Ljudski vrt, 11.09.2004, ob 16:30  - 2:2  (2:0) 
03/04  22.krog  Maribor, 15.05.2004, ob 16.30  - 4:1  (3:1) 
03/04  9.krog  Skalna klet, Celje, 04.10.2003, ob 15.30  - 1:1  (0:0) 
02/03  19.krog  Na igrišču NK Olimp, 05.04.2003, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
02/03  6.krog  Maribor, 14.09.2002, ob 16.30  - 2:2  (0:1) 
01/02  24.krog  Maribor, 12.05.2002, ob 16.30  - 1:2  (1:2) 
01/02  11.krog  Na igrišču NK Olimp, 13.10.2001, ob 15.30  - 1:2  (1:0) 
00/01  22.krog  Maribor, 16.05.2001, ob 17.00  - 2:2  (0:0) 
00/01  9.krog  Celje, 30.09.2000, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 

19. krog
Brinje Grosuplje  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Drava Ptuj
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Bravo Mastercard  :  Kalcer Radomlje
Koper  :  Gorica
Mura  :  Olimpija Ljubljana
A2S Celje  :  Maribor

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA