19. krog |   | 

Koper

  :  

Gorica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
P
Mura 1 : 0 Koper
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
P
Maribor 5 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Gorica 0 : 1 Koper
Gorica
P
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Domžale 5 : 0 Gorica
P
Bravo Mastercard 4 : 0 Gorica
P
Gorica 0 : 1 Koper
N
Mura 2 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 38 15 6 17 56
Gorica 38 17 6 15 65
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 18 6 2 10 26
Gorica 18 10 2 6 35
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 20 9 4 7 30
Gorica 20 7 4 9 30



Vse medsebojne tekme

20/21  6.krog  Renče, Igrišče Renče, 19.09.2020, ob 16.00  Gorica - Koper 0:1  (0:0) 
19/20  12.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 03.11.2019, ob 14.00  Gorica - Koper 1:3  (0:1) 
17/18  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 12.05.2018, ob 18.00  Koper - Gorica 0:4  (0:0) 
17/18  11.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 22.10.2017, ob 15.00  Gorica - Koper 1:2  (1:0) 
16/17  17.krog  Športni park Nova Gorica, umetna trava, 17.03.2017, ob 16.00  Gorica - Koper 2:2  (2:0) 
16/17  4.krog  ŠRC Bonifika, 27.08.2016, ob 18.00  Koper - Gorica 1:0  (0:0) 
15/16  29.krog  Dekani, ŠP Dekani naravna trava, 22.05.2016, ob 13.00  - 1:2  (1:0) 
15/16  14.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 31.10.2015, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  17.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 07.12.2014, ob 14.00  - 6:1  (4:0) 
14/15  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 13.08.2014, ob 18.30  - 1:0  (1:0) 
13/14  19.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 16.03.2014, ob 15.00  - 1:1  (0:1) 
13/14  4.krog  Koper, ŠRC Bobnifika - umetna trava, 25.08.2013, ob 21.00  - 1:2  (1:1) 
12/13  24.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 24.04.2013, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
12/13  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 06.10.2012, ob 13.30  - 1:3  (1:2) 
11/12  25.krog  Nova Gorica, Športni park - glavno igrišče, 21.04.2012, ob 17.00  - 3:1  (1:1) 
11/12  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 16.10.2011, ob 15.30  - 1:2  (1:1) 
10/11  30.krog  Nova Gorica, Športni park-glavno igrišče, 11.06.2011, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
10/11  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 28.11.2010, ob 14.00  - 1:2  (1:1) 
09/10  25.krog  Nova Gorica, Portni park - umetna trava, 29.04.2010, ob 17.00  - 2:2  (2:0) 
09/10  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 03.10.2009, ob 15.50  - 3:1  (0:1) 
08/09  24.krog  Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 11.04.2009, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
08/09  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 05.10.2008, ob 15.30  - 0:2  (0:1) 
07/08  19.krog  Nova Gorica, Športni park, 29.03.2008, ob 15.00  - 2:0  (1:0) 
07/08  6.krog  Dekani - umetna trava, Dekani - umetna trava, 08.09.2007, ob 17.00  - 2:2  (1:1) 
06/07  17.krog  Koper-umetna trava, Koper-umetna trava, 16.03.2007, ob 15.00  - 2:0  (1:0) 
06/07  4.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 26.08.2006, ob 17.00  - 1:2  (0:1) 
05/06  24.krog  KOPER, ŠRC BONIFIKA, 07.05.2006, ob 17.00  - 3:3  (0:2) 
05/06  11.krog  Nova Gorica - umetna trava, 22.10.2005, ob 15.30  - 1:4  (1:2) 
04/05  25.krog  Koper - umetna trava, 29.05.2005, ob 16.30  - 1:4  (0:2) 
04/05  12.krog  Nova Gorica, 30.10.2004, ob 15.30  - 0:3  (0:0) 
03/04  19.krog  Nova Gorica, 17.04.2004, ob 16.00  - 1:2  (1:2) 
03/04  6.krog  Koper, 13.09.2003, ob 16.00  - 0:5  (0:4) 
02/03  26.krog  Koper, 03.06.2003, ob 18.00  - 2:1  (0:1) 
02/03  13.krog  Nova Gorica, 02.11.2002, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
01/02  15.krog  Koper, 18.11.2001, ob 14.00  - 1:2  (1:2) 
01/02  2.krog  Nova Gorica, 18.08.2001, ob 17.00  - 3:2  (1:1) 
00/01  20.krog  Koper, 17.04.2001, ob 17.00  - 5:0  (0:0) 
00/01  7.krog  Nova gorica, 16.09.2000, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

19. krog
Brinje Grosuplje  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Drava Ptuj
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Bravo Mastercard  :  Kalcer Radomlje
Koper  :  Gorica
Mura  :  Olimpija Ljubljana
A2S Celje  :  Maribor

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA