18. krog |   | 

Ilirija Extra-Lux

  :  

Bravo Mastercard

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 4 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 8 3 2 3 14
Bravo 8 3 2 3 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 1 0 3 8
Bravo 4 3 0 1 11
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 2 2 0 6
Bravo 4 0 2 2 4



Vse medsebojne tekme

20/21  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.09.2020, ob 12.00  Bravo Mastercard - Ilirija Extra-Lux 1:2  (0:1) 
19/20  12.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.11.2019, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Bravo Publikum 1:2  (1:0) 
18/19  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 31.03.2019, ob 10.00  Bravo Publikum - Ilirija Extra-Lux 0:0  (0:0) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 07.11.2018, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Bravo Publikum 2:3  (0:2) 
14/15  17.krog  Ljubljana, Ilirija, 26.11.2014, ob 14.00  - 0:2  (0:2) 
14/15  2.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 13.08.2014, ob 17.30  - 1:1  (1:0) 
13/14  25.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.04.2014, ob 13.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  10.krog  Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna, 05.10.2013, ob 15.30  - 5:4  (2:1) 

18. krog
Triglav Kranj  :  Maribor
Olimpija Ljubljana  :  A2S Celje
Gorica  :  Mura
Kalcer Radomlje  :  Koper
Ilirija Extra-Lux  :  Bravo Mastercard
Drava Ptuj  :  Domžale
Brinje Grosuplje  :  Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA