17. krog |   | 

Koper

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
P
Mura 1 : 0 Koper
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
P
Maribor 5 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Gorica 0 : 1 Koper
Ilirija Extra-Lux
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 6 5 0 1 18
ND Ilirija 6 1 0 5 7
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 3 3 0 0 10
ND Ilirija 3 0 0 3 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 3 2 0 1 8
ND Ilirija 3 1 0 2 3



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 16.30  Ilirija Extra-Lux - Koper 1:3  (1:2) 
19/20  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.10.2019, ob 16.00  Koper - Ilirija Extra-Lux 2:0  (0:0) 
14/15  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 16.00  - 3:1  (2:0) 
14/15  5.krog  Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 17.30  - 0:4  (0:3) 
13/14  30.krog  Ljubljana, Športni park Ilirija, 01.06.2014, ob 13.00  - 2:1  (2:1) 
13/14  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 14.00  - 5:3  (2:0) 

17. krog
Aluminij  :  Triglav Kranj
Domžale  :  Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard  :  Drava Ptuj
Koper  :  Ilirija Extra-Lux
Mura  :  Kalcer Radomlje
A2S Celje  :  Gorica
Maribor  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA