17. krog |   | 

Aluminij

  :  

Triglav Kranj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Triglav Kranj 3 : 1 Drava Ptuj
P
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 34 15 4 15 70
Triglav Kranj 34 15 4 15 62
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 8 3 5 32
Triglav Kranj 16 5 3 8 22
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 18 7 1 10 38
Triglav Kranj 18 10 1 7 40



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.09.2020, ob 16.30  Triglav Kranj - Aluminij 3:1  (0:1) 
19/20  13.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.11.2019, ob 11.00  Triglav Kranj - Aluminij 4:2  (2:1) 
18/19  20.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30  Triglav Kranj - Aluminij 1:3  (1:3) 
18/19  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2018, ob 16.00  Aluminij - Triglav Kranj 2:0  (1:0) 
17/18  16.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 15.00  Triglav Kranj - Aluminij 0:4  (0:2) 
17/18  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 17.30  Aluminij - Triglav Kranj 2:4  (1:2) 
16/17  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.04.2017, ob 17.00  NOGA Triglav - Aluminij 4:1  (1:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 09.10.2016, ob 15.30  Aluminij - NOGA Triglav 0:1  (0:0) 
15/16  25.krog  Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 23.04.2016, ob 13.00  - 1:4  (1:0) 
15/16  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.12.2015, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 08.11.2014, ob 12.00  - 3:0  (2:0) 
14/15  1.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.08.2014, ob 14.00  - 1:3  (0:1) 
13/14  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.04.2014, ob 15.00  - 3:2  (2:1) 
13/14  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 14.09.2013, ob 16.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 12.06.2013, ob 18.00  - 2:3  (0:0) 
12/13  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 13.00  - 5:0  (4:0) 
11/12  30.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.06.2012, ob 18.00  - 2:4  (1:3) 
11/12  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.11.2011, ob 13.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 08.06.2011, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 
10/11  14.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 20.11.2010, ob 10.30  - 4:4  (3:1) 
09/10  23.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.04.2010, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
09/10  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:4) 
08/09  17.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.12.2008, ob 13.30  - 3:0  (1:0) 
08/09  2.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 09.08.2008, ob 18.00  - 4:2  (2:1) 
07/08  23.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 04.05.2008, ob 16.30  - 4:2  (1:0) 
07/08  10.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 06.10.2007, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
06/07  14.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.11.2006, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
06/07  1.krog  Kidričevo, Kidričevo, 05.08.2006, ob 18.00  - 1:1  (1:0) 
05/06  17.krog  Kidričevo, 18.03.2006, ob 15.00  - 2:3  (1:0) 
05/06  4.krog  Kranj - igrišče z umetno travo, 20.08.2005, ob 18.00  - 3:1  (1:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
04/05  13.krog  Kranj, 06.11.2004, ob 14.00  - 2:5  (0:2) 
01/02  25.krog  Kidričevo, 18.05.2002, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
01/02  12.krog  Kranj, Mestni stadion, 20.10.2001, ob 15:00  - 2:0  (1:0) 

17. krog
Aluminij  :  Triglav Kranj
Domžale  :  Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard  :  Drava Ptuj
Koper  :  Ilirija Extra-Lux
Mura  :  Kalcer Radomlje
A2S Celje  :  Gorica
Maribor  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA