15. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  PRELOŽENO

A2S Celje

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 1 Mura
Z
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
P
Maribor 3 : 0 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 9 6 1 2 12
ND Ilirija 9 2 1 6 9
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 4 4 0 0 9
ND Ilirija 4 0 0 4 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 5 2 1 2 3
ND Ilirija 5 2 1 2 9



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 19.08.2020, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Celje 4:0  (2:0) 
19/20  15.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - VOC Celje 0:0  (0:0) 
19/20  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 03.10.2019, ob 12.00  VOC Celje - Ilirija Extra-Lux 4:0  (3:0) 
18/19  22.krog  Celje, Arena Z'dežele, 27.04.2019, ob 14.00  VOC Celje - Ilirija Extra-Lux 1:0  (0:0) 
18/19  9.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.11.2018, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - VOC Celje 0:1  (0:1) 
14/15  26.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.05.2015, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
14/15  11.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija- naravna trava, 12.10.2014, ob 13.00  - 1:2  (0:2) 
13/14  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.11.2013, ob 14.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  1.krog  Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna trava, 10.08.2013, ob 17.30  - 4:0  (3:0) 

15. krog
Domžale  :  Triglav Kranj
Bravo Mastercard  :  Aluminij
Koper  :  Brinje Grosuplje
Mura  :  Drava Ptuj
A2S Celje  :  Ilirija Extra-Lux
Maribor  :  Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana  :  Gorica

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA