15. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT |  PRELOŽENO

Bravo Mastercard

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 4 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
Aluminij
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 20 8 7 5 41
Aluminij 20 5 7 8 30
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 9 5 2 2 23
Aluminij 9 2 2 5 14
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 11 3 5 3 18
Aluminij 11 3 5 3 16



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2020, ob 16.30  Aluminij - Bravo Mastercard 2:2  (1:2) 
19/20  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2019, ob 16.00  Aluminij - Bravo Publikum 1:2  (0:2) 
18/19  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.04.2019, ob 12.00  Aluminij - Bravo Publikum 1:1  (0:1) 
18/19  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.09.2018, ob 13.00  Bravo Publikum - Aluminij 6:1  (2:1) 
17/18  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.09.2017, ob 16.30  Aluminij - Bravo Publikum 1:0  (0:0) 
16/17  20.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (0:0) 
16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 24.09.2016, ob 16.00  Aluminij - Bravo Publikum 1:4  (0:2) 
15/16  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 15.05.2016, ob 17.00  - 2:2  (1:0) 
15/16  13.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 28.10.2015, ob 13.00  - 2:0  (2:0) 
14/15  19.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2014, ob 15.30  - 3:1  (0:0) 
13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00  - 1:3  (1:0) 
13/14  13.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.10.2013, ob 14.30  - 1:3  (0:0) 
12/13  28.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 01.06.2013, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
12/13  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.11.2012, ob 14.00  - 3:3  (2:0) 
11/12  28.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 10.06.2012, ob 17.00  - 2:4  (1:2) 
11/12  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.11.2011, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.04.2011, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
10/11  10.krog  Ljubljana, ŠPL, 16.10.2010, ob 16.00  - 3:3  (1:1) 

15. krog
Domžale  :  Triglav Kranj
Bravo Mastercard  :  Aluminij
Koper  :  Brinje Grosuplje
Mura  :  Drava Ptuj
A2S Celje  :  Ilirija Extra-Lux
Maribor  :  Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana  :  Gorica

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA