14. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  PRELOŽENO

Aluminij

  :  

Koper

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Koper
P
Mura 1 : 0 Koper
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
P
Maribor 5 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Gorica 0 : 1 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 11 7 15 46
Koper 33 15 7 11 62
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 9 3 4 28
Koper 16 4 3 9 20
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 2 4 11 18
Koper 17 11 4 2 42



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 29.08.2020, ob 19.00  Koper - Aluminij 1:4  (1:1) 
19/20  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 08.03.2020, ob 16.00  Koper - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2019, ob 16.00  Aluminij - Koper 1:0  (0:0) 
17/18  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Koper 3:0  (1:0) 
17/18  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 12.08.2017, ob 19.00  Koper - Aluminij 3:1  (1:1) 
16/17  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2017, ob 16.00  Koper - Aluminij 3:1  (1:0) 
16/17  5.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 10.09.2016, ob 16.30  Aluminij - Koper 1:2  (0:1) 
15/16  19.krog  Koper- umetna trava, ŠRC Bonifika, 12.12.2015, ob 13.00  - 4:2  (1:2) 
15/16  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.08.2015, ob 17.00  - 4:1  (2:0) 
14/15  25.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.04.2015, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.10.2014, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 01.12.2013, ob 14.00  - 7:0  (3:0) 
13/14  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.08.2013, ob 17.30  - 2:6  (0:2) 
12/13  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 17.03.2013, ob 15.00  - 5:0  (1:0) 
12/13  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.08.2012, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 03.12.2011, ob 13.30  - 1:0  (0:0) 
11/12  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2011, ob 18.00  - 2:1  (1:0) 
10/11  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.04.2011, ob 15.00  - 4:2  (0:0) 
10/11  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2010, ob 16.30  - 3:4  (1:1) 
09/10  30.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.06.2010, ob 18.30  - 1:0  (1:0) 
09/10  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.11.2009, ob 14.00  - 2:2  (0:1) 
08/09  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.03.2009, ob 13.00  - 1:0  (1:0) 
08/09  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.09.2008, ob 17.00  - 2:2  (0:0) 
07/08  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2008, ob 16.00  - 3:1  (2:0) 
07/08  9.krog  Kidričevo, Kidričevo, 29.09.2007, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
06/07  24.krog  Koper, Koper-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 
06/07  11.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 21.10.2006, ob 15.30  - 0:1  (0:0) 
05/06  21.krog  Kidričevo - umetna trava, 12.04.2006, ob 16.00  - 4:2  (2:0) 
05/06  8.krog  Koper - umetna trava, 24.09.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  18.krog  Koper-igrišče z umetno travo, 03.04.2005, ob 16.00  - 5:2  (3:2) 
04/05  5.krog  Kidričevo, 28.08.2004, ob 17.00  - 3:2  (1:2) 
01/02  14.krog  Kidričevo, 11.11.2001, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
01/02  1.krog  Koper, 11.08.2001, ob 17.00  - 2:1  (2:1) 

14. krog
Triglav Kranj  :  Gorica
Kalcer Radomlje  :  Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux  :  Maribor
Drava Ptuj  :  A2S Celje
Brinje Grosuplje  :  Mura
Aluminij  :  Koper
Domžale  :  Bravo Mastercard

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA