13. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  PRELOŽENO

Aluminij

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Mura
Z
Mura 1 : 0 Koper
P
A2S Celje 2 : 1 Mura
Z
Mura 2 : 1 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
N
Mura 2 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 3 0 2 12
Mura 5 2 0 3 11
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 3 0 0 10
Mura 3 0 0 3 6
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 2 0 0 2 2
Mura 2 2 0 0 5



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 15.00  Aluminij - Mura 3:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 15.00  Mura - Aluminij 3:1  (1:1) 
18/19  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Mura 4:2  (1:1) 
17/18  22.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 13.00  Mura - Aluminij 2:1  (1:0) 
17/18  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 13.00  Aluminij - Mura 3:2  (0:1) 

13. krog
Bravo Mastercard  :  Triglav Kranj
Domžale  :  Koper
Aluminij  :  Mura
Brinje Grosuplje  :  A2S Celje
Drava Ptuj  :  Maribor
Ilirija Extra-Lux  :  Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje  :  Gorica

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA