11. krog |  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17' |  PRELOŽENO

Koper

  :  

Triglav Kranj

Sodniki: Klančar Jaka (glavni sodnik), Majhen Matija (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč)
Delegat: Kogej Milan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
P
Mura 1 : 0 Koper
N
Koper 2 : 2 A2S Celje
P
Maribor 5 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Gorica 0 : 1 Koper
Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Triglav Kranj 3 : 1 Drava Ptuj
P
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 38 19 8 11 75
Triglav Kranj 38 11 8 19 68
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 19 13 2 4 46
Triglav Kranj 19 4 2 13 29
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 19 6 6 7 29
Triglav Kranj 19 7 6 6 39



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 22.11.2019, ob 14.00  Triglav Kranj - Koper 0:1  (0:0) 
19/20  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 24.08.2019, ob 19.00  Koper - Triglav Kranj 1:6  (0:1) 
17/18  17.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 04.03.2018, ob 15.00  Triglav Kranj - Koper 7:0  (3:0) 
17/18  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.08.2017, ob 18.30  Koper - Triglav Kranj 1:2  (1:1) 
16/17  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 11.03.2017, ob 15.00  Koper - NOGA Triglav 1:0  (0:0) 
16/17  3.krog  ŠC Kranj, 20.08.2016, ob 17.30  NOGA Triglav - Koper 1:0  (1:0) 
15/16  22.krog  Kranj, ŠCKranj-naravna trava, 03.04.2016, ob 13.00  - 1:1  (0:1) 
15/16  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.09.2015, ob 16.00  - 1:0  (1:0) 
14/15  28.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 16.05.2015, ob 17.00  - 3:1  (0:0) 
14/15  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.10.2014, ob 14.00  - 8:1  (2:0) 
13/14  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 16.11.2013, ob 14.00  - 6:2  (3:1) 
13/14  1.krog  Kranj, ŠC Kranj - glavno igrišče, 11.08.2013, ob 18.00  - 2:2  (1:0) 
12/13  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 26.05.2013, ob 17.00  - 5:1  (3:1) 
12/13  12.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 03.11.2012, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
11/12  22.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 31.03.2012, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 28.09.2011, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
10/11  28.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.06.2011, ob 16.00  - 4:3  (1:2) 
10/11  13.krog  Koper, Mestni stadion Bonifika, 14.11.2010, ob 14.00  - 3:1  (2:1) 
09/10  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 17.04.2010, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 
09/10  9.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.09.2009, ob 16.00  - 3:0  (1:0) 
08/09  19.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 08.03.2009, ob 15.00  - 1:3  (1:1) 
08/09  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 23.08.2008, ob 18.00  - 3:2  (1:1) 
07/08  24.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.05.2008, ob 14.30  - 4:4  (3:1) 
07/08  11.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 13.10.2007, ob 15.30  - 1:5  (0:0) 
06/07  25.krog  Kranj, Kranj-umetna trava, 12.05.2007, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 
06/07  12.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 28.10.2006, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
05/06  25.krog  Kranj, Športni center Kranj, 13.05.2006, ob 14.30  - 4:1  (0:1) 
05/06  12.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 30.10.2005, ob 14.00  - 1:4  (0:3) 
04/05  20.krog  Koper - umetna trava, 16.04.2005, ob 16.00  - 4:2  (2:1) 
04/05  7.krog  Kranj, 11.09.2004, ob 16.30  - 2:4  (1:3) 
03/04  14.krog  Koper,igrišče z umetno travo, 15.11.2003, ob 13.00  - 1:0  (1:0) 
03/04  1.krog  Kranj, Mestni stadion, 09.08.2003, ob 17:00  - 0:2  (0:0) 
02/03  25.krog  Kranj, Mestni stadion, 31.05.2003, ob 16.30  - 2:2  (2:0) 
02/03  12.krog  Koper, 30.10.2002, ob 14.00  - 1:1  (0:1) 
01/02  24.krog  Na igrišču v Kranju, 11.05.2002, ob 16.30  - 2:2  (0:1) 
01/02  11.krog  Na igrišču v Dekanih, 13.10.2001, ob 15.30  - 3:0  (3:0) 
00/01  14.krog  Koper, 05.11.2000, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
00/01  1.krog  Kranj, Mestni stadion, 12.08.2000, ob 17.00  - 3:0  (0:0) 

11. krog
Koper  :  Triglav Kranj
Bravo Mastercard  :  Mura
Domžale  :  A2S Celje
Aluminij  :  Maribor
Brinje Grosuplje  :  Olimpija Ljubljana
Drava Ptuj  :  Gorica
Ilirija Extra-Lux  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA