9. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  PRELOŽENO

Bravo Mastercard

  :  

Maribor

Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Barovič Nejc (1. pomoč), Rumež Aleš (2. pomoč)
Delegat: Avdagić Meho
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 4 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Koper
P
Mura 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Z
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
P
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 20 7 2 11 25
Maribor 20 11 2 7 50
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 10 5 1 4 14
Maribor 10 4 1 5 16
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 10 2 1 7 11
Maribor 10 7 1 2 34



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 14.00  Maribor - Bravo Publikum 3:2  (2:1) 
19/20  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.08.2019, ob 17.00  Bravo Publikum - Maribor 1:0  (1:0) 
18/19  25.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 18.05.2019, ob 13.00  Bravo Publikum - Maribor 3:2  (1:2) 
18/19  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.12.2018, ob 14.00  Maribor - Bravo Publikum 2:3  (2:1) 
17/18  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.04.2018, ob 11.30  Bravo Publikum - Maribor 3:0  (2:0) 
17/18  10.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 13.10.2017, ob 14.00  Maribor - Bravo Publikum 1:1  (1:1) 
16/17  25.krog  Maribor, Ljudski vrt, 20.05.2017, ob 13.00  Maribor - Bravo Publikum 0:3  (0:1) 
16/17  12.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.10.2016, ob 13.00  Bravo Publikum - Maribor 1:0  (0:0) 
15/16  24.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.04.2016, ob 16.30  - 3:0  (0:0) 
15/16  9.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 03.10.2015, ob 13.00  - 3:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.04.2015, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  5.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 03.12.2014, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
13/14  19.krog  Ljubljana, ŠPL umetne trava, 15.03.2014, ob 13.00  - 0:3  (0:2) 
13/14  4.krog  Maribor, Športni park Tabor, 24.08.2013, ob 17.00  - 9:0  (4:0) 
12/13  24.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.05.2013, ob 16.00  - 6:0  (4:0) 
12/13  9.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 17.10.2012, ob 15.30  - 0:4  (0:4) 
11/12  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 26.11.2011, ob 15.00  - 5:1  (2:0) 
11/12  1.krog  Ljubljana, Ježica umetna trava, 13.08.2011, ob 18.00  - 1:3  (0:2) 
10/11  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 09.04.2011, ob 17.00  - 4:1  (0:0) 
10/11  8.krog  Ljubljana, ŠPL, 25.09.2010, ob 16.00  - 2:2  (1:1) 

9. krog
Mura  :  Triglav Kranj
Bravo Mastercard  :  Maribor
Drava Ptuj  :  Ilirija Extra-Lux
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Aluminij 1 : 0 Gorica
Koper 2 : 2 A2S Celje
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA