11. krog |  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče |  08.11.2020 ob 11.00

ŽNK Cerklje

9 : 1

Ajdovščina


Sodniki: Durić Mediha (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Kamnik Blaž (2. pomoč)
Delegat: Petrovič Novica
Št. gledalcev: 1
ŽNK Cerklje
1 Lara Rozman V
2 Eva Primc
3 Klavdija Trdina
4 Laura Škvorc
6 Lucija Kos
7 Marcela Kos
11 Manca Smolnikar
14 Simona Jelovšek
18 Gloria Alič
19 Neža Bizjak
25 Nika Koprivnikar K


Rezervne igralke
9 Hana Lebar
10 Vanesa Gulan
12 Anita Korošec
13 Hana Feratović
17 Ula Pavlič
21 Ajda Robas

Ajdovščina
12 Alenka Bric V
2 Maruša Jerkič
5 Ana Velikonja
8 Ana Bucik
9 Marija Capuder K
10 Gaja Bizjak
13 Lara Ferjančič
15 Nataša Maksimović
16 Neli Lah
17 Maja Gruntar
18 Eva Sulič


Rezervne igralke
7 Šejla Čibukčić
19 Nina Pelicon
20 Dorina Kiralj

Trener
Primož Štrajhar

Trener
Luka Kompara

Sodnik
Mediha Durić

Zadetki
Nika Koprivnikar 1 : 0 2'
Marcela Kos 2 : 0 11'
Manca Smolnikar 3 : 0 26'
Lucija Kos 4 : 0 28'
Marija Capuder 4 : 1 50'
Neža Bizjak 5 : 1 65'
Nika Koprivnikar 6 : 1 76'
Neža Bizjak 7 : 1 80'
Marcela Kos 8 : 1 85'
Marcela Kos 9 : 1 89'

Dogodki
Menjava Feratović /  Trdina 34'
Menjava Čibukčić /  Sulič 46'
Menjava Lebar /  Alič 60'
Menjava Korošec /  Smolnikar 68'
Menjava Pelicon /  Jerkič 77'
Menjava Kiralj /  Bizjak 77'
Menjava Gulan /  Koprivnikar 77'
Menjava Robas /  Primc 84'

11. krog
ŽNK MB Tabor 0 : 10 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
ŽNK Cerklje 9 : 1 Ajdovščina
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 0 ŽNK Radomlje

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 10 30
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 10 24
3 ŽNK Krim RollJet 9 16
4 ŽNK Radomlje 8 10
5 ŽNK MB Tabor 9 9
6 ŽNK Cerklje 9 6
7 Ajdovščina 9 0

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Mirjam Kastelec 17
3. Špela Kolbl 16
4. Zala Kuštrin 11
5. Neva Kumalić 10
Kaja Korošec 10
7. Neli Hofman 9
Sara Makovec 9
9. Barbara Kralj 8
10. Tina Paliska 7
Ana Milović 7
12. Neža Bizjak 6
13. Manja Rogan 5
Luana Zajmi 5
15. Marcela Kos 4
Ines Krajnc 4
17. Katja Turk 3
Manca Smolnikar 3
Anja Žvokelj 3
Selma Šabotić 3

DELI NA