12. krog |  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer |  11.12.2020 ob 19.00

KMN Meteorplast

  :  

KMN Benedikt Slovenske gorice

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast
Z
MNK KIX Ajdovščina 1 : 5 KMN Meteorplast
KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 3 : 4 ŠD Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 21 17 0 4 173
KMN Benedikt 21 4 0 17 75
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 11 9 0 2 94
KMN Benedikt 11 2 0 9 36
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 10 8 0 2 79
KMN Benedikt 10 2 0 8 39



Vse medsebojne tekme

FUT19V1819  14.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 17.02.2019, ob 20.00  Benedikt avtodeli Džauš - KMN Meteorplast 8:1  (3:0) 
FUT15V1819  13.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 03.02.2019, ob 15.00  KMN Meteorplast - Benedikt 12:1  (6:0) 
FUT19V1819  7.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 28.11.2018, ob 19.00  KMN Meteorplast - KMN Benedikt 8:2  (5:1) 
FUT15V1819  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 25.11.2018, ob 14.00  Benedikt - KMN Meteorplast 1:6  (0:2) 
FUT19V1718  15.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 05.02.2018, ob 17.00  KMN Meteorplast - Benedikt Avtodeli Džauš 12:7  (6:2) 
FUT17V1718  8.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 02.12.2017, ob 19.00  KMN Meteorplast - Benedikt Avtodeli Džauš 8:2  (5:1) 
FUT13V1718  8.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 10.02.2018, ob 11.50  KMN Benedikt - KMN Meteorplast 0:10  (0:5) 
FUT13V1718  7.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 27.01.2018, ob 13.30  KMN Benedikt - KMN Meteorplast 0:15  (0:7) 
FUT19V1718  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.11.2017, ob 16.00  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Meteorplast 3:9  (1:4) 
FUT13V1718  4.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 02.12.2017, ob 14.20  KMN Meteorplast - KMN Benedikt 5:1  (3:0) 
FUT17V1718  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.10.2017, ob 18.30  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Meteorplast 4:7  (1:3) 
FUT17V -2017  11.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 21.01.2017, ob 16.00  KMN METEORPLAST - KMN Benedikt 12:5  (6:3) 
FUT13V -2017  10.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 28.01.2017, ob 16.00  KMN Meteorplast - KMN Benedikt 16:0  (9:0) 
FUT13V -2017  5.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor, 03.12.2016, ob 16.00  KMN Meteorplast - KMN Benedikt 3:1  (0:1) 
FUT17V -2017  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 03.11.2016, ob 18.30  KMN Benedikt - KMN METEORPLAST 6:10  (4:5) 
FUT13V -2017  2.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 29.10.2016, ob 10.00  KMN Benedikt - KMN Meteorplast 1:14  (1:10) 
FUT17V -2016  11.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 30.01.2016, ob 10.00  - 5:7  (3:3) 
FUT17V -2016  9.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 16.01.2016, ob 13.00  - 7:8  (6:3) 
FUT15V -2016  8.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 13.12.2015, ob 10.00  - 6:2  (2:0) 
FUT17V -2016  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 07.11.2015, ob 15.00  - 2:7  (1:3) 
FUT15V -2016  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 18.10.2015, ob 13.00  - 14:0  (7:0) 

12. krog
Svet savn MNK Proteus Postojna  :  MNK KIX Ajdovščina
KMN Meteorplast  :  KMN Benedikt Slovenske gorice
KMN Miklavž TBS team24  :  ŠD Extrem

LESTVICA
1 KMN Meteorplast 1 3
2 KMN Miklavž TBS team24 1 3
3 ŠD Extrem 1 3
4 KMN Benedikt Slovenske gorice 1 0
5 Svet savn MNK Proteus Postojna 1 0
6 MNK KIX Ajdovščina 1 0

STRELCI
1. Tomaž Pustotnik 2
Matic Goznik 2
Dejan Hager 2
4. Anej Batistič 1
Simon Valenti 1
Aljaž Goznik 1
Adrijan Trstenjak 1
Alen Ruis 1
Teotim Hiti 1
Mitja Drašak 1
Matic Belak Vivod 1
Tim Kovačec 1

DELI NA