26. krog |   | 

Olimpija Ljubljana

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Z
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Triglav Kranj
Z
Gorica 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 8 3 2 3 14
ND Ilirija 8 3 2 3 11
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 4 2 1 1 8
ND Ilirija 4 1 1 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 4 1 1 2 6
ND Ilirija 4 2 1 1 6



Vse medsebojne tekme

19/20  17.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.03.2020, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
19/20  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.09.2019, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 2:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.05.2019, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 2:0  (0:0) 
18/19  11.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.10.2018, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 0:3  (0:1) 
14/15  21.krog  Ljubljana, ILIRIJA NARAVNA TRAVA, 29.03.2015, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
14/15  6.krog  Ljuljana Bežigrad, Jama Umetna trava, 30.08.2014, ob 17.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  26.krog  Ljubljana, Ilirija - naravna trava, 04.05.2014, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 
13/14  11.krog  Ljubljana, Bežigrad- umetna trava, 12.10.2013, ob 13.00  - 1:2  (0:1) 

26. krog
Triglav Kranj  :  Bravo Mastercard
Koper  :  Domžale
Mura  :  Aluminij
A2S Celje  :  Brinje Grosuplje
Maribor  :  Drava Ptuj
Olimpija Ljubljana  :  Ilirija Extra-Lux
Gorica  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA