22. krog |   | 

Kalcer Radomlje

  :  

Brinje Grosuplje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
Z
Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Mura
P
A2S Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 2 : 3 Maribor
Brinje Grosuplje
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 1 : 4 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 9 4 1 4 14
Brinje Grosuplje 9 4 1 4 16
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 3 0 2 9
Brinje Grosuplje 5 2 0 3 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 4 1 1 2 5
Brinje Grosuplje 4 2 1 1 11



Vse medsebojne tekme

U15ZA1920  13.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 02.11.2019, ob 11.00  Brinje Grosuplje - Kalcer Radomlje 6:0  (2:0) 
2.SKL Z 16/17  27.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 27.05.2017, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Brinje Grosuplje 3:1  (1:1) 
2.SML Z 16/17  27.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 27.05.2017, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Brinje Grosuplje 1:0  (0:0) 
2.SML Z 16/17  13.krog  Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 05.11.2016, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Kalcer Radomlje 0:0  (0:0) 
2.SKL Z 16/17  13.krog  Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 05.11.2016, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Kalcer Radomlje 2:3  (2:1) 
2.SML Z 16/17  4.krog  ŠP Radomlje - Umetna trava, 03.09.2016, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Brinje Grosuplje 5:0  (1:0) 
2.SKL Z 16/17  4.krog  ŠP Radomlje - Umetna trava, 03.09.2016, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Brinje Grosuplje 0:1  (0:0) 
DU15Z 11/12  3.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 16.10.2011, ob 11.40  - 0:3  (0:2) 
DU15Z 11/12  1.krog  Ivančna Gorica, UMETNA TRAVA, 18.09.2011, ob 10.00  - 3:2  (0:0) 

22. krog
Triglav Kranj  :  Mura
A2S Celje  :  Koper
Maribor  :  Bravo Mastercard
Olimpija Ljubljana  :  Domžale
Gorica  :  Aluminij
Kalcer Radomlje  :  Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA