19. krog |   | 

Mura

  :  

Olimpija Ljubljana

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
N
Mura 2 : 2 Gorica
P
Kalcer Radomlje 4 : 0 Mura
P
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Z
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Triglav Kranj
Z
Gorica 0 : 4 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 6 3 1 2 8
Olimpija Ljubljana 6 2 1 3 7
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 1 1 1 5
Olimpija Ljubljana 3 1 1 1 4
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 2 0 1 3
Olimpija Ljubljana 3 1 0 2 3



Vse medsebojne tekme

20/21  6.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2020, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Mura 1:2  (1:1) 
19/20  13.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.11.2019, ob 14.00  Mura - Olimpija Ljubljana 2:3  (2:1) 
18/19  21.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 20.04.2019, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Mura 0:1  (0:1) 
18/19  8.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 29.09.2018, ob 15.30  Mura - Olimpija Ljubljana 2:0  (0:0) 
17/18  18.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 14.03.2018, ob 15.00  Mura - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
17/18  5.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 09.09.2017, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Mura 2:0  (1:0) 

19. krog
Brinje Grosuplje  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Drava Ptuj
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Bravo Mastercard  :  Kalcer Radomlje
Koper  :  Gorica
Mura  :  Olimpija Ljubljana
A2S Celje  :  Maribor

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA