18. krog |   | 

Ilirija Extra-Lux

  :  

Bravo Mastercard

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje
Bravo Mastercard
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
N
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 8 3 2 3 14
Bravo 8 3 2 3 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 1 0 3 8
Bravo 4 3 0 1 11
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 2 2 0 6
Bravo 4 0 2 2 4



Vse medsebojne tekme

20/21  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.09.2020, ob 12.00  Bravo Mastercard - Ilirija Extra-Lux 1:2  (0:1) 
19/20  12.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.11.2019, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Bravo Publikum 1:2  (1:0) 
18/19  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 31.03.2019, ob 10.00  Bravo Publikum - Ilirija Extra-Lux 0:0  (0:0) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 07.11.2018, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Bravo Publikum 2:3  (0:2) 
14/15  17.krog  Ljubljana, Ilirija, 26.11.2014, ob 14.00  - 0:2  (0:2) 
14/15  2.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 13.08.2014, ob 17.30  - 1:1  (1:0) 
13/14  25.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.04.2014, ob 13.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  10.krog  Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna, 05.10.2013, ob 15.30  - 5:4  (2:1) 

18. krog
Triglav Kranj  :  Maribor
Olimpija Ljubljana  :  A2S Celje
Gorica  :  Mura
Kalcer Radomlje  :  Koper
Ilirija Extra-Lux  :  Bravo Mastercard
Drava Ptuj  :  Domžale
Brinje Grosuplje  :  Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA