17. krog |   | 

Bravo Mastercard

  :  

Drava Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
N
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard
Drava Ptuj
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
P
Domžale 5 : 1 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Koper 3 : 2 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 1 : 2 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 3 2 1 0 5
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 1 2 1
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 1 0 1 0 1
NK Drava Dakinda Ptuj 1 0 1 0 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 2 2 0 0 4
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 0 2 0



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 09.09.2020, ob 16.30  Drava Ptuj - Bravo Mastercard 0:2  (0:1) 
18/19  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.05.2019, ob 11.00  Bravo Publikum - Drava Dakinda Ptuj 1:1  (1:1) 
18/19  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 13.10.2018, ob 15.30  Drava Ptuj - Bravo Publikum 0:2  (0:0) 

17. krog
Aluminij  :  Triglav Kranj
Domžale  :  Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard  :  Drava Ptuj
Koper  :  Ilirija Extra-Lux
Mura  :  Kalcer Radomlje
A2S Celje  :  Gorica
Maribor  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA