16. krog |   | 

Gorica

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
P
Gorica 0 : 1 Koper
N
Mura 2 : 2 Gorica
N
Gorica 1 : 1 A2S Celje
P
Maribor 5 : 0 Gorica
P
Gorica 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Maribor
Z
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Z
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
P
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor
Z
Maribor 5 : 0 Gorica
Z
Kalcer Radomlje 2 : 3 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 40 11 10 19 56
Maribor 40 19 10 11 87
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 19 8 5 6 33
Maribor 19 6 5 8 37
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 21 3 5 13 23
Maribor 21 13 5 3 50



Vse medsebojne tekme

20/21  3.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 22.08.2020, ob 17.00  Maribor - Gorica 5:0  (1:0) 
19/20  9.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.11.2019, ob 14.00  Maribor - Gorica 4:1  (3:0) 
18/19  15.krog  Renče, Igrišče Renče, 18.11.2018, ob 14.00  Gorica - Maribor 1:4  (0:1) 
18/19  2.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 18.08.2018, ob 17.30  Maribor - Gorica 3:0  (1:0) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.03.2018, ob 15.00  Maribor - Gorica 1:1  (0:0) 
17/18  5.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 26.11.2017, ob 14.00  Gorica - Maribor 2:0  (1:0) 
16/17  15.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 07.03.2017, ob 14.00  Gorica - Maribor 0:7  (0:3) 
16/17  2.krog  Športni park Tabor, 14.08.2016, ob 18.00  Maribor - Gorica 3:0  (0:0) 
15/16  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.04.2016, ob 14.00  - 5:1  (2:1) 
15/16  7.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 20.09.2015, ob 16.00  - 1:2  (1:1) 
14/15  30.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 30.05.2015, ob 14.30  - 2:1  (1:0) 
14/15  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2014, ob 14.00  - 4:3  (1:2) 
13/14  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.11.2013, ob 14.00  - 3:0  (1:0) 
13/14  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 10.08.2013, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  29.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 12.06.2013, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.11.2012, ob 14.00  - 4:3  (1:0) 
11/12  26.krog  Maribor, Maribor, Ljudski vrt UT, 19.05.2012, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  11.krog  Nova Gorica, Športni park, 23.10.2011, ob 15.30  - 3:0  (1:0) 
10/11  29.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.06.2011, ob 16.30  - 3:1  (2:0) 
10/11  14.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 21.11.2010, ob 15.00  - 1:2  (0:2) 
09/10  27.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 16.05.2010, ob 17.00  - 2:2  (2:0) 
09/10  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2009, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
08/09  29.krog  Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 13.05.2009, ob 19.00  - 2:1  (0:1) 
08/09  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 14.11.2008, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  23.krog  Nova Gorica, UMETNA TRAVA, 03.05.2008, ob 16.30  - 2:2  (1:1) 
07/08  10.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 06.10.2007, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 
06/07  22.krog  Nova Gorica, Nova Gorica-umetna trava, 21.04.2007, ob 16.00  - 2:2  (0:1) 
06/07  9.krog  Maribor, Maribor, 30.09.2006, ob 15.30  - 0:1  (0:1) 
05/06  25.krog  Nova Gorica, Športni park, 13.05.2006, ob 16.30  - 3:2  (1:1) 
05/06  12.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.10.2005, ob 13:00  - 2:2  (1:0) 
04/05  26.krog  Nova Gorica, 05.06.2005, ob 16.30  - 3:4  (2:1) 
04/05  13.krog  Maribor, 06.11.2004, ob 14.00  - 3:1  (1:0) 
03/04  21.krog  Na igriščNa igrišču NK Adria v Mirnu, 08.05.2004, ob 16.30  - 1:3  (1:2) 
03/04  8.krog  Maribor, 27.09.2003, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
02/03  22.krog  Maribor, 30.04.2003, ob 16.00  - 1:4  (1:1) 
02/03  9.krog  Nova Gorica, 05.10.2002, ob 15.30  - 3:3  (2:1) 
01/02  17.krog  Nova Gorica, 17.03.2002, ob 15.00  - 3:2  (0:1) 
01/02  4.krog  Maribor, 29.08.2001, ob 17.00  - 4:0  (2:0) 
00/01  23.krog  Nova Gorica, 05.05.2001, ob 14.45  - 0:0  (0:0) 
00/01  10.krog  Maribor, 07.10.2000, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 

16. krog
Triglav Kranj  :  Olimpija Ljubljana
Gorica  :  Maribor
Kalcer Radomlje  :  A2S Celje
Ilirija Extra-Lux  :  Mura
Drava Ptuj  :  Koper
Brinje Grosuplje  :  Bravo Mastercard
Aluminij  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA