15. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  28.11.2020 ob 13.30

A2S Celje

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
P
Maribor 3 : 0 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Gorica 1 : 1 A2S Celje
Z
A2S Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje
Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 9 6 1 2 12
ND Ilirija 9 2 1 6 9
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 4 4 0 0 9
ND Ilirija 4 0 0 4 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 5 2 1 2 3
ND Ilirija 5 2 1 2 9



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 19.08.2020, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Celje 4:0  (2:0) 
19/20  15.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - VOC Celje 0:0  (0:0) 
19/20  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 03.10.2019, ob 12.00  VOC Celje - Ilirija Extra-Lux 4:0  (3:0) 
18/19  22.krog  Celje, Arena Z'dežele, 27.04.2019, ob 14.00  VOC Celje - Ilirija Extra-Lux 1:0  (0:0) 
18/19  9.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.11.2018, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - VOC Celje 0:1  (0:1) 
14/15  26.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.05.2015, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
14/15  11.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija- naravna trava, 12.10.2014, ob 13.00  - 1:2  (0:2) 
13/14  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.11.2013, ob 14.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  1.krog  Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna trava, 10.08.2013, ob 17.30  - 4:0  (3:0) 

15. krog
Domžale  :  Triglav Kranj
Bravo Mastercard  :  Aluminij
Koper  :  Brinje Grosuplje
Mura  :  Drava Ptuj
A2S Celje  :  Ilirija Extra-Lux
Maribor  :  Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana  :  Gorica

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA