14. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  25.11.2020 ob 13.30

Aluminij

  :  

Koper

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
P
Triglav Kranj 3 : 1 Aluminij
P
Domžale 3 : 2 Aluminij
N
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard
Koper
Z
Gorica 0 : 1 Koper
P
Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Koper 3 : 2 Drava Ptuj
Z
Brinje Grosuplje 1 : 4 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 11 7 15 46
Koper 33 15 7 11 62
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 9 3 4 28
Koper 16 4 3 9 20
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 2 4 11 18
Koper 17 11 4 2 42



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 29.08.2020, ob 19.00  Koper - Aluminij 1:4  (1:1) 
19/20  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 08.03.2020, ob 16.00  Koper - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2019, ob 16.00  Aluminij - Koper 1:0  (0:0) 
17/18  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Koper 3:0  (1:0) 
17/18  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 12.08.2017, ob 19.00  Koper - Aluminij 3:1  (1:1) 
16/17  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2017, ob 16.00  Koper - Aluminij 3:1  (1:0) 
16/17  5.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 10.09.2016, ob 16.30  Aluminij - Koper 1:2  (0:1) 
15/16  19.krog  Koper- umetna trava, ŠRC Bonifika, 12.12.2015, ob 13.00  - 4:2  (1:2) 
15/16  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.08.2015, ob 17.00  - 4:1  (2:0) 
14/15  25.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.04.2015, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.10.2014, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 01.12.2013, ob 14.00  - 7:0  (3:0) 
13/14  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.08.2013, ob 17.30  - 2:6  (0:2) 
12/13  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 17.03.2013, ob 15.00  - 5:0  (1:0) 
12/13  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.08.2012, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 03.12.2011, ob 13.30  - 1:0  (0:0) 
11/12  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2011, ob 18.00  - 2:1  (1:0) 
10/11  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.04.2011, ob 15.00  - 4:2  (0:0) 
10/11  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2010, ob 16.30  - 3:4  (1:1) 
09/10  30.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.06.2010, ob 18.30  - 1:0  (1:0) 
09/10  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.11.2009, ob 14.00  - 2:2  (0:1) 
08/09  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.03.2009, ob 13.00  - 1:0  (1:0) 
08/09  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.09.2008, ob 17.00  - 2:2  (0:0) 
07/08  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2008, ob 16.00  - 3:1  (2:0) 
07/08  9.krog  Kidričevo, Kidričevo, 29.09.2007, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
06/07  24.krog  Koper, Koper-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 
06/07  11.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 21.10.2006, ob 15.30  - 0:1  (0:0) 
05/06  21.krog  Kidričevo - umetna trava, 12.04.2006, ob 16.00  - 4:2  (2:0) 
05/06  8.krog  Koper - umetna trava, 24.09.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  18.krog  Koper-igrišče z umetno travo, 03.04.2005, ob 16.00  - 5:2  (3:2) 
04/05  5.krog  Kidričevo, 28.08.2004, ob 17.00  - 3:2  (1:2) 
01/02  14.krog  Kidričevo, 11.11.2001, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
01/02  1.krog  Koper, 11.08.2001, ob 17.00  - 2:1  (2:1) 

14. krog
Triglav Kranj  :  Gorica
Kalcer Radomlje  :  Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux  :  Maribor
Drava Ptuj  :  A2S Celje
Brinje Grosuplje  :  Mura
Aluminij  :  Koper
Domžale  :  Bravo Mastercard

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA