11. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče |  31.10.2020 ob 14.00

Bravo Mastercard

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
N
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard
Mura
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
N
Mura 2 : 2 Gorica
P
Kalcer Radomlje 4 : 0 Mura
P
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 1 : 2 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 2 2 1 7
Mura 5 1 2 2 6
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 2 1 1 0 2
Mura 2 0 1 1 1
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 3 1 1 1 5
Mura 3 1 1 1 5



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.10.2019, ob 15.30  Mura - Bravo Publikum 4:2  (2:2) 
18/19  15.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 17.11.2018, ob 14.00  Mura - Bravo Publikum 1:1  (0:0) 
18/19  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 18.08.2018, ob 17.30  Bravo Publikum - Mura 1:1  (0:0) 
17/18  25.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.05.2018, ob 11.00  Bravo Publikum - Mura 1:0  (1:0) 
17/18  12.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 28.10.2017, ob 15.00  Mura - Bravo Publikum 0:2  (0:1) 

11. krog
Koper  :  Triglav Kranj
Bravo Mastercard  :  Mura
Domžale  :  A2S Celje
Aluminij  :  Maribor
Brinje Grosuplje  :  Olimpija Ljubljana
Drava Ptuj  :  Gorica
Ilirija Extra-Lux  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA