10. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  16.10.2020 ob 15.30

A2S Celje

  :  

Bravo Mastercard

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
P
Maribor 3 : 0 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Gorica 1 : 1 A2S Celje
Z
A2S Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje
Bravo Mastercard
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
N
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 6 3 10 19
Bravo 19 10 3 6 29
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 9 4 1 4 10
Bravo 9 4 1 4 11
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 10 2 2 6 9
Bravo 10 6 2 2 18



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 12.10.2019, ob 15.00  Bravo Publikum - VOC Celje 3:1  (1:0) 
18/19  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 10.11.2018, ob 11.15  Bravo Publikum - VOC Celje 0:1  (0:0) 
18/19  1.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 12.09.2018, ob 16.30  VOC Celje - Bravo Publikum 2:1  (0:1) 
17/18  15.krog  Celje, Arena Z'dežele, 19.11.2017, ob 13.00  VOC Celje - Bravo Publikum 1:1  (0:0) 
17/18  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.09.2017, ob 17.00  Bravo Publikum - VOC Celje 3:1  (0:1) 
16/17  22.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.04.2017, ob 13.00  Bravo Publikum - VOC Celje 5:2  (1:2) 
16/17  9.krog  Celje, Arena Petrol, 02.11.2016, ob 14.00  VOC Celje - Bravo Publikum 1:3  (1:0) 
15/16  18.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 29.11.2015, ob 13.30  - 0:2  (0:2) 
15/16  3.krog  Ljubljana, ŠPL- naravna trava, 15.08.2015, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.05.2015, ob 17.00  - 3:2  (2:0) 
14/15  13.krog  Ljubljana, ŠPL- umetna trava, 25.10.2014, ob 13.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  23.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 13.04.2014, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 19.09.2013, ob 19.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  23.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 27.04.2013, ob 13.30  - 2:2  (2:1) 
12/13  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 22.09.2012, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  25.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.04.2012, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  10.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 16.10.2011, ob 15.30  - 2:1  (0:0) 
10/11  22.krog  Ljubljana, ŠPL, 02.04.2011, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
10/11  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.09.2010, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

10. krog
Triglav Kranj  :  Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje  :  Drava Ptuj
Gorica  :  Brinje Grosuplje
Olimpija Ljubljana  :  Aluminij
Maribor  :  Domžale
A2S Celje  :  Bravo Mastercard
Mura  :  Koper

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA